Молода дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова показала розкішний букет, але не від чоловіка

Катерина Репяхова стала дуже відомою завдяки своєму шлюбу з народним артистом України Віктором Павліком. Саме він зробив з дівчини знаменитість.

Відомо, що Катя з самого дитинства є палкою прихильницею творчості Віктора Павліка. Вона не любить про це розповідати, про те, як саме почалась їхня історія кохання. Але дівчину питають про це у кожному інтерв’ю. Виявляється, Репяхова ще у шкільні роки була зацікавлена в ньому не лише, як в артисті, а ще й як у чоловікові.

Катя Репяхова
Катя Репяхова

Тож, це той самий випадок, коли дитяча закоханість з роками не пройшла, а лише стада сильнішою. І взаємною також. Один концерт і один букет змогли перегорнути все життя юної Каті. Річ в тому, що вона подарувала найбільший букет і цим привернула увагу співака, адже потім у коридорі готелю вони почали діалог він переніс у постійне спілкування, а згодом і в міцне кохання та справжню родину з дитиною і спільним побутом.

Нині ж вона є не лише дружиною Павліка, а ще й блогеркою та справжньою бізнесвумен. Катерина має власну справу – виробництво дитячого одягу. Жінці не завжди подобався одяг, який вона купує синові і вирішила цю проблему власноруч.

Тепер Катя пишається своїми досягненнями, адже відкрити власну справу без досвіду і певних знань дуже складно, але вона змогла і зараз її виробництво є доволі успішним і затребуваним серед молодих мамусь. Але це зовсім не дивно, бо дитячий одяг завжди має гарний попит.

Репяхова з букетом півоній

Так, днями Репяхова відзначала День народження свого бренду. І з цієї нагоди вирішила влаштувати вечірку з командою і своєю мамою. Заради цього Катя зробила макіяж у гарної подруги. А дівчина у свою чергу подарувала Каті чудовий букет півоній

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.