Олександр Кривошапко не зміг відростити свої кучері та поголився під трієчку: “Бачить Бог, я хотів”

Олександр Кривошапко – відомий український співак, який раніше був фіналістом "Х–фактору". Саме це талант-шоу його й зробило відомим, а також стосунки з Тетяною Денисовою.

Олександр запам’ятався багатьом через свої блондинисті кучері, якими він зміг підкорити всіх українських телеглядачів і слухачів. Він дійсно мав чудовий голос і талант, його пісні зворушують і дістаються до самого серця. Потім хлопець надовго пропав з радарів. І багатьох цікавила доля хлопця, адже його життя з Тетяною, а особливо розлучення було дуже гучним.

Олександр Кривошапко

Та врешті-решт, Сашко знову вирішив повернутися до творчості та вже зі своїм багажем, життєвим, а також творчим. Нині Сашко вже не той хлопець з блондинистими кучерями. Він став мужнім і сильним. Але його характер все такий же запальний.

Не секрет, що Олександр народився у Маріуполі, й зараз, після початку повномасштабної війни, він заснував власний благодійний фонд під назвою “Братське серце”. Цим самим чоловік дуже допомагає Україні та українським захисникам.

Також у його особистому житті відбулися зміни, адже він втретє одружився з дівчиною. На цей раз його обраницею стала дівчина, на ім’я Марія. Але гучного весілля не було, оскільки зараз молодята вважають це недоречним. Можливо це і правильно, адже нині свята можуть тригерити багатьох людей і викликати сварки, а це нікому не потрібно.

Та зміни у Сашка є ще й зовнішні, бо днями він вирішив змінити свою зачіску, збрити кучері й підстригтися під трієчку. Ця зачіска робить Кривошапко більш дорослим і серйозним.

Нова зачіска Олександра Кривошапко

Насправді для чоловіка зміна зачіски – це теж дуже серйозний крок, який змінюється не лише через внутрішні почуття, а ще й через погоду, бо зараз літо і чоловікам спекотно з довгим волоссям. Але вони цю проблему можуть вирішити швидко.

Схожі статті

“Найбагатша” на ролі українська акторка Ада Роговцева вразила виглядом у 87 років: чарівна пані (ФОТО)

Багато людей не хочуть заглядати в старість, оскільки бачать там свою слабкість, труднощі. Але Ада Роговцева доводить, що старість — не вирок, і що навіть у 87 можна демонструвати молодість.

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.