Як зараз виглядає акторка, яка зіграла Ольгу Миколаївну у народному серіалі “Свати”: втратила всю красу

Серіал "Свати" – став одним з найулюбленіших серед пострадянського простору, оскільки він про звичайне життя, про родинні цінності, про любов, пригоди та життєві істини.

Цілих сім сезонів ми спостерігали за пригодами родин Ковальових та Будько. Їхні відносини особливі, вони ніби постійно сваряться через онуків та просто між собою, але в будь-яких випадках горою стають одне за одного та виборюють справедливість. Це серіал можна передивлятися вічно, бо він легкий, цікавий та життєвий.

Кадр з серіалу Свати

Одну з головних ролей зіграла відома російська акторка Людмила Артем’єва. Їй дістався персонаж Ольги Миколаївни Ковальової – мами Макса і дружини Юрія Анатольовича. Ця жінка тримала все у своїх руках, але іноді давала слабину та піддавалась Іванові Будько. Вона сильна, незалежна, любить сперечатися, але добра і весела в душі. Ольгу Миколаївну полюбили всі глядачі, бо це неймовірно виконана роль. І за це варто сказати дякую самій акторці Артем’євій.

Вже багато років жінці заборонений в’їзд до України через політичні питання. Отже, вже давно зрозуміло, що продовження “Сватів” не буде ніколи. Самі ж актори розділилися на 2 табори, українці підтримують країну, а росіяни мовчать і ще деякі з них набираються нахабності поливати брудом улюблену онуку Анну Кошмал за її чітку позицію. Але Людмила обирає просто мовчати.

Акторка рідко стала з’являтися на публіці, проте нещодавно вона засвітилась на прем’єрі нової стрічки, де виконала головну роль. 60-річна Артем’єва постала перед камерами й публікою у довгій червоній атласній сукні. А от замість довгого каштанового волосся, з яким її звикли бачити телеглядачі, Людмила показалась з короткою стрижкою та сивим кольором волосся.

Людмила Артем’єва зараз

Це доволі незвичайний образ для акторки, проте вона не молодшає і їй варто відповідати своєму віку та бути справжньою і більш чесною зі своїми прихильниками, яки у росії залишилося багато.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.