Потап і Настя Каменських відгуляли розкішне весілля та повідомили про вагітність: наречена сяє від щастя

Відомий український продюсер та репер Потап повідомив про те, що вони з дружиною Настею Каменських рушили на весілля до друзів. Тож як це було?

Як відомо, Настя Каменських обожнює влаштовувати весілля. Так, про її одруження з продюсером Потапом аудиторія дізналася саме завдяки такому святу. Подружжя влаштувало торжество у київському лісі, фотографії з якого ще довго блукали мережею, адже фанати не могли повірити у дійсність, що розгорталася їхніх очах.

Потап і Настя Каменських відгуляли розкішне весілля

Але пізніше зірки дізналися, що насправді це було не весілля, а святкування його річниці. Побралися вони набагато раніше у Лас-Вегасі, а церемонія була закритою. Щоб затвердити своє кохання, зіркова пара прийняла рішення кожного року влаштовувати таке собі весільне свято, щоб нагадати світу про свої почуття. 2021-го пара не змогла реалізувати свою традицію через пандемію, а пізніше почалася війна.

Потап і Настя Каменських відгуляли розкішне весілля

Звісно, пара з великим задоволенням приходить і на церемонії друзів. Наприклад, нещодавно продюсер оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі кадри, які були зроблені на одному з таких торжеств. Потап поділився, що побралися їхні товариші.

Потап і Настя Каменських відгуляли розкішне весілля. Скріншоти stories, які публікував на особистій сторінці Потап

Особливість заходу полягала в тому, що його організатори об’єднали церемонію одруження з гендер-паті. Наречена виявилася вагітною, а тому пара вирішила дізнатися стать дитини прямо під час фуршету. До речі, з’ясувалося, що новоспечене подружжя очікує на дівчинку.

Олексій Потапенко показав і реакцію своєї коханої дружини, яка буквально сяяла від щастя.

Нагадуємо, що останні декілька років шанувальники особливо сильно тиснуть на артистку щодо питання материнства. Раніше Настя Каменських відповідала доволі стримано, зізнаючись, що мріє народити дитину, але не знає, коли це станеться, і не планує цього наперед. Мовляв, у цьому питанні пара покладається на волю Господа. Але 2023-го зірка відповіла на подібні закиди доволі гостро, розставивши межі та підкресливши, що це їхня з Потапом особиста справа.

Схожі статті

Суперфіналістка “МастерШеф-12” Ольга Рябенко показала своїх 4 дітей: красунчики зі стильними зачісками

Чи можливо бути хорошою багатодітною мамою, досягати кар'єрного успіху та втілювати свої мрії? Ольга Рябенко із 12 сезону "МастерШеф" довела, що це більш ніж реально, чим здивувала самого Ектора.

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.