Аліна Гросу показала всю свою рідню: батьки, брати та бабуся – мама схожа на саму Ірину Білик

Аліна Гросу – знаменита українська співачка, яка розпочала свій шлях артистки ще з 4-річного віку, тому завдяки невпинній праці та підтримці найрідніших досягла бажаного успіху.

Знаменитість народилася в 1995 році в українському місті Чернівці. У вісім років маленька дівчинка переїхала до Києва і вже професійно стала працювати в шоу-бізнесі. За плечима в Аліни Гросу багато проєктів та масштабних співочих конкурсів. Найвідоміші з них це “Пісня року” та “Дитяче Євробачення”.

У 2017 році виконавиця вирішує повністю змінити свій музичний стиль пісень та випускає низку танцювальних треків, які відразу припали до уваги українській публіці та набирали понад 1 млн переглядів на YouTube.

Аліна Гросу показала всю свою рідню

З початку повномасштабної війни артистка перебралася жити, працювати та навчатися у США та випускає хіти вже українською мовою, а ще розповіла, що планує свої найпопулярніші треки, які полюбилися прихильникам перекласти на україномовний лад.

Нещодавно відома українська співачка Аліна Гросу поділилася теплим сімейним відео, де була показана вся її рідня. Користувачі соціальної мережі Instagram мали змогу побачити її батьків – маму Ганну Андріївну, батька Михайла Михайловича, двох братів – Романа Каланджія, який для неї є зведеним від попереднього шлюбу її мами та молодшого Михайла, а також можна запримітити бабусю нашої героїні.

В нарізці світлин можна побачити кадри з її дитинства, батьків в юні роки та світлини з теперішнього часу, де Аліна Гросу вже доросла, однак найрідніші зірки стали тільки гарнішими. В коментарях під опублікованим відео користувачі соціальної мережі Instagram зазначили, що мама знаменитості, Ганна Андріївна дуже схожа на співачку Ірину Білик, яка для неї є кумою, адже стала хрещеною мамою для Аліни.

Так, і справді певні риси мами Аліни Гросу з кумою родини Іриною Білик справді помічаємо, адже ззовні вони дійсно нагадують один одного та мають однаковий колір волосся.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.