Після новини про розлучення Валерій Меладзе нарешті возз’єднався з дійсно коханою жінкою: вона – ідеал

Знаменитий російський співак грузинського походження Валерій Меладзе здивував аудиторію раптовою появою у компанії знаменитої жінки. З ким з'явився чоловік?

Останні декілька років навколо сімейного життя Валерія Меладзе ходило багато чуток. Зокрема, 2023-го в пресі неодноразово з’являлися новини про його розлучення з Альбіною Джанабаєвою. Мовляв, на дане рішення вплинули різні погляди, холод в стосунках, тощо. Примітно, що у пари не так давно народилася спільна дочка Агата, але навіть її поява не змінила ставлення аудиторії до цього питання. Фанати перманентно підозрювали подружжя у тому, що їхня історія добігла свого кінця.

Валерій Меладзе нарешті возз’єднався з дійсно коханою жінкою

Меладзе та Джанабаєва тепер не живуть у росії
Валерій Меладзе нарешті возз’єднався з дійсно коханою жінкою

Днями Леонід Дзюник повідомив про те, що Альбіна та Валерій Шотайович повторять долю Костянтина Меладзе і його колишньої дружини Віри. Мовляв, знаходяться на черзі на розлучення. Але якщо у випадку продюсера, йому вдалося це зробити легко та швидко, так як Брежнєва має хороші доходи, то Джанабаєва так просто здаватися не має наміру.

Валерій Меладзе нарешті возз’єднався з дійсно коханою жінкою

Але артистка нещодавно спростувала усі чутки свіжим кадром. Джанабаєва оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram знімок, на якому постала разом зі своїм чоловіком. Він був зроблений під час їхнього спільного виступу. Де саме він пройшов, Альбіна не повідомила, але, судячи з знімків, йдеться про якийсь закритий захід.

Інтернет-користувачі зазначили, що Меладзе сильно схуд і погіршав. Образ співачки також не залишився поза увагою — підписники засипали багатодітну матір компліментами.

Джанабаєва має прекрасну фігуру, фізичну підготовку, а також виглядає неймовірно молодо. Враховуючи кількість пологів, материнство та виснажливу концертну діяльність, це фантастичні результати.

Нагадуємо, що Альбіна Джанабаєва тривалий час була коханкою Валерія Меладзе. Їхня історія тривала 10 років, і лише після того, як колишня дружина співака Ірина дізналася про постійні зради прийняла рішення про розлучення. Тоді закохані і возз’єдналися. Первісток Альбіни народився поза шлюбом, а особистість його батька роками приховувалася.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.