“Є целюліт”: переможниця “Холостяк-12” Катерина Лозовицька показалася у відкритому образі без фільтрів (ФОТО)

Вміти відкриватися на публіці та показувати свої недоліки й переваги вміє далеко не кожна медійна особистість, однак переможниця проєкту "Холостяк-12" Катя Лозовицька наважилася на цей крок.

Українська публіка пам’ятає Катерину Лозовицьку з відомого шоу “Холостяк”, де вона перемогла у 12 сезоні та отримала шанс на будування подальших стосунків з героєм проєкту Алексом Топольським.

Яке розчарування дівчина отримала, коли зрозуміла, що чоловік дещо відрізняється від ідеалізованої картинки принца, яка була на зніманнях шоу та яку показали в результаті глядачам. Сам Алекс Топольський після завершення “Холостяка” отримав чимало хейту від публіки за свою поведінку.

Так, Катерина Лозовицька зізналася, що їй хотілося, аби цікавилися її життям, хотіла романтики, пристрасті та уваги. Додала, що для Алекса Топольського це було можливим лише під прицілом камер, адже в реальному житті він не міг запам’ятати навіть, в якому місці вона перебувала на зніманнях.

Втім, минулого вже не виправити, але будувати нове щасливе майбутнє цілком реально. Нині дівчина мешкає в Польщі, перебуває в нових стосунках та збирається жити разом з коханим, адже вони знаходяться в пошуку спільних апартаментів.

Днями переможниця проєкту “Холостяк-12” Катерина Лозовицька присвятила новий допис в соціальній мережі Instagram жіночій красі, прийняття себе та свого тіла, показавши справжню світлину, без будь-яких фільтрів.

Додала, що картинка в соціальних мережах там і залишається, але реальність буває трішки іншою, тому необхідно пам’ятати, що дівчата прекрасні з усіма своїми плюсами та мінусами:

“В мене є розтяжки. В мене є целюліт. В мене є зморшки. В мене росте волосся не лише на голові. Моє тіло може зранку мати набряк… І цей список цілком нормальних речей можна продовжувати ще дуже довго. Інстаграмна краса лише в інстаграмі. А ви, дівчата, прекрасні з усіма своїми плюсами та недоліками”.

Схожі статті