Зірка “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін потрапив у конфуз в ефірі: задивився на Барбір і втратив дар мови

Знамениті українські телеведучі Руслан Сенічкін та Людмила Барбір співпрацюють разом багато років. Втім, аудиторія вже давно підозрює, що між ними є дещо більше.

Руслан Сенічкін та Людмила Барбір — один з найуспішніших тандемів на українському телебаченні. Їм вдалося збалансувати одне одного неймовірним чином, і стати, наче одним цілим, хоча й демонструвати розрізненість в думках та незалежність у своїх позиціях.

Чому Людмила Барбір не обрала Сенічкіна
Руслан Сенічкін потрапив у конфуз в ефірі

Знаменитостям вдається працювати разом настільки злагоджено, що глядачі почали їх підозрювати у любовному зв’язку. Але підгрунтям для цього також став характер спілкування між ними.

За усі ці роки Людмила та Руслан неабияк зблизилися, пізнали одне одного набагато краще, і між ними присутня певна хімія. Саме вона штовхає глядачів на думки про те, що, імовірно, вони чогось не знають.

Руслан Сенічкін потрапив у конфуз в ефірі

Які стосунки між Сенічкіним та Барбір
Руслан Сенічкін потрапив у конфуз в ефірі

Один з яскравих прикладів нещодавно з’явився на особистій сторінці Руслана в соціальній мережі Instagram. Телеведучий оприлюднив відеоролик, на якому спілкувався у студії зі своєю співведучою та гостем. У певний момент чоловік подивився на свою партнерку і почав запинатися, так і не вимовивши свою думку правильно.

Врешті-решт, йому вдалося перефразувати те, що він так хотів сказати, але цей момент не приховався від аудиторії. Зокрема, склалося враження, що Сенічкін розгубився саме тоді, коли подивився на Людмилу.

Але це зовсім не дивує, адже Барбір — неймовірна красуня, і потрапити в таку ситуацію при ній, напевно, звична річ.

Нагадуємо, що знаменитості неодноразово обговорювали з журналістами свої стосунки і кожного разу наголошують на тому, що їх об’єднує сильна та міцна дружба. Знаменитості проводять разом час і за кадром, виходять на філіжанкою кави, проводять різноманітні корпоративи, а також подорожують. За офіційною версією, Барбір заміжня, а от Руслан Сенічкін досі холостий.

На плітки про імовірний роман обидва реагують з гумором, хоча іноді і дивуються фантазії своїх шанувальників та преси.

Схожі статті

Стилісти шукають нову професію: 45-річна Маша Єфросиніна показала, як самостійно створює розкішні образи

Вважаєте, що краса зірок на екрані — це обов'язково робота десятків людей? Маша Єфросиніна показала, як кожна жінка може створити розкішний образ, наче з обкладинок модних журналів, самостійно!

З вас 500 гривень: Надя Дорофєєва вирішила спробувати себе в ролі перукарки та залишила хлопця без волосся

Чи погодилися б ви віддати своє волосся заради можливості провести кілька хвилин поруч із Надею Дорофєєвою? Саме це довелося зробити молодому красеню, щоб опинитися біля знаменитої співачки.

На своє 35-річчя Ксенія Мішина показала себе в 17 років: де знайти еліксир молодості, який вона п’є?

Акторка Ксенія Мішина роками зберігає статус однієї із найкрасивіших жінок України. Та навіть з урахуванням цього факту неможливо не дивуватися тому, наскільки молодо вона виглядає у свої 35 років.