51-річний Ектор Хіменес-Браво вперше показав малюків, яких народила не Ольга Мартиновська: “Мої маленькі діти”

Відомий український шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво заінтригував мережу новими кадрами, які він зробив у своєму ліжку. З ким постав знаменитість?

Ектор Хіменес-Браво вже багато років проживає в Україні. Хоча зірка неодноразово говорив про свою любов до Канади, а також маєток, який він придбав там, бізнес, медіа та оточення стали більш вагомими і знаменитість залишився жити там, де зміг реалізуватися.

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво вперше показав своїх малюків

Неодноразово чоловік також намагався підтримувати серйозні стосунки з жінками. У шеф-кухаря була наречена Керолайн, яка відмовилася переїжджати до Києва, наречена Тетяна, взаємини з якою зіпсувала публічність, а також молода красуня, з якою він перебуває в романі зараз.

Ектор Хіменес-Браво вперше показав своїх малюків

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво вперше показав своїх малюків

Але є у житті Ектора Хіменеса-Браво дуже постійно стала — це любов до своїх улюбленців. Кулінар обожнює обох своїх пухнастиків, і до війни показував їх своїм фанатам доволі часто. Малюки проживають разом з ним у його будинку в Ірпені.

Собаки отримують неймовірний догляд, що одразу помітно з їхнього зовнішнього вигляду. Також вони мають доволі спокійний та лагідний характер, чому, імовірніше за все, завдячують вихованню кулінара.

Ектор Хіменес-Браво вперше показав своїх малюків. Скріншоти особистої сторінки зірки

Нещодавно Ектор оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіже відео, на якому показав, як відпочиває у власному ліжку за обома собаками. Як завжди, він продемонстрував і свою фігуру, над якою постійно працює у тренажерний залі та вдома. У дописі до публікації Хіменес-Браво назвав своїх цуценят дітьми, але для любителів тваринок це звична справа, адже часто вони самі намагаються донести до аудиторії, наскільки сильно прив’язані до пухнастиків, і наскільки серйозно ставляться до них.

Нагадуємо, що за офіційною версією у кулінара немає дітей. Сім’я чоловіка складається з матері, яка проживає в Колумбії, а також братів та сестер. Батько Ектора покинув родину, коли шеф-кухар був дитиною. З ним у зірки були дуже складні стосунки, про що він розповідав для на телеканалі СТБ під час проходження програми з гостросоціальною тематикою. Тоді чоловік вперше розкрився аудиторії.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.