Мама Дана Балана відгуляла молдавське весілля та показала наречену: знайшлася ідеальна невістка і дружина

Матір знаменитого молдавського виконавця Дана Балана Людмила заінтригувала свіжими кадрами, на яких розважає гостей на весіллі. Син зірки одружився?

Матір знаменитого молдавського виконавця Дана Балана Людмила не просто так полюбилася українській аудиторії. Зірка одразу підкорила її своєю щирістю, життєрадісністю, харизмою. Її обожнюють як на батьківщині, так і за її межами. І варто відмітити, що зірка доволі часто буває на корпоративах, які приносять їй стабільний дохід.

Мама Дана Балана заінтригувала мережу весільними кадрами

65-річна мама Балана Людмила показала розкішну фігуру на пляжній пінній вечірці
Мама Дана Балана заінтригувала мережу весільними кадрами

Але на відміну від свого сина Людмила часто публікує кадри з подібних заходів на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Тож шанувальники зірки приблизно знають, як виглядають її приватні виступи.

Наприклад, нещодавно зірка побувала на черговому весіллі. Для гостей Людмила Балан виступала в ресторані, і варто відмітити, що підняла майже у всіх: слухачі пустилися в танці та кружляли навколо зірки.

Судячи з усього, винуватиця торжества, наречена, вже переодягнулася і постала на святі у білому костюмі. Торжество відбулося у невеличкому ресторані, де було достатньо місця, щоб усі гості могли потанцювати з артистом. У коментарях до публікації користувачі залишили компліменти артистів, адже вона знову вразила мережу своєю стрункістю, фізичною підготовкою та красою ніг.

Нагадуємо, що не так давно Людмила Балан відвідала концерт Тіни Кароль в Молдові. Ця зустріч супроводилася доволі цікавою розмовою. Так, українська артистка, дізнавшись, що матір Дана у залі, звернулася до неї і назвала її сина “найкращим чоловіком”.

Самого Дана Балана на той момент в Молдові не було. Останні місяці він перебуває в Румунії. А от станом на 24 лютого чоловік знаходився в Києві. Декілька тижнів і намагався виїхати за кордон, але його спроби були невдалими. Лише згодом він таки реалізував поїздку. Людмила тоді повідомляла, що її син квапиться через захід, на якому він мав з’явитися на своїй батьківщині, адже відбувалася підготовка до Євробачення.

Сам Дан Балан жодного разу не прокоментував усе побачене та пережите в Києві.

Схожі статті

“Очей не відвести”: 39-річна Тіна Кароль показала свою елегантність у неймовірному образі total black

Популярна виконавиця Тіна Кароль завжди була прикладом чудового смаку та жіночності. Цього разу вона представила елегантний образ у чорному та зібрала купу компліментів.

“Так само, як вірю я”: 45-річна Марія Єфросиніна назвала єдину людину, якій безумовно довіряють її діти

Діти відомої телеведучої Марії Єфросиніної вже зовсім дорослі, тому дуже важливо, щоб вони знали, до кого можуть звернутися з будь-яким питанням. Блогерка розповіла, хто є для них цією людиною.