Злата Огнєвіч забирає додому малюка і не тямить себе від щастя: бути мамою завжди відповідально – “Щаслива”

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше показала свого домашнього улюбленця та не тямить себе від щастя, адже забрала малюка з ветеринарної клініки й буде піклуватися про нього вдома.

Виконавиця пісень Злата Огнєвіч досі не має власних дітей, утім, обожнює тварин та піклується про свого домашнього улюбленця, якому стала мамою. Так, 37-річна холостячка показала песика, на ім’я Брук та щаслива, що клініка, де перебував її чотирилапий друг, змогла добре про нього потурбуватися.

Співачка неодноразово давала інтерв’ю представників ЗМІ, що її обурюють питання, чому вона досі не побудувала родину та не народила нащадків. На її думку, щастя любить тишу, тому пообіцяла все розповісти, якщо будуть якісь зміни в особистому житті.

Злата Огнєвіч віддає перевагу прямим темним бровам
Злата Огнєвіч забирає додому малюка і не тямить себе від щастя

Додала, що в кожної людини є свої причини, чому не пішла під вінець, чому не народила дітей, чому не має хлопця чи дівчини. Впевнена, що всьому свій час, однак, якщо своїх вона так і не народить, то буде бавити чужих. Зізналася, що в майбутньому не проти взяти маля з дитячого будинку, але це питання вона обговорюватиме тільки з коханим.

Так, знаменита українська співачка подякувала ветеринарній клініці та її професійним працівникам за належний догляд песика Брука та повідомила, що нарешті вона сповнена щастям забирає його додому:

“Щаслива! Нарешті, забираю його додому. Дуже дякую за турботу мого песика Брука. Атмосфера і чудовий підхід до кожного хвостика!”.

Зазначимо, що особисте життя Злати Огнєвіч активно почали обговорювати в Мережі після участі артистки у проєкті “Холостячка-2” у 2021 році. Публіка підтримала знаменитість у непростому розриві стосунків з переможцем шоу Андрієм Задворним, тому чекає, коли жінка повідомить про нове кохання.

Схожі статті