Переможниця “Холостяк-12” Катя Лозовицька засвітила обличчя коханого: нині парочка переховується в Парижі

Переможниця відомого шоу "Холостяк-12" Катерина Лозовицька після розірвання стосунків з героєм проєкту Алексом Топольським нарешті знайшла нове кохання.

Катерина Лозовицька з моменту виходу проєкту “Холостяк” 12 сезону на українські телеекрани ловить на собі уважні погляди публіки, яка почала впізнавати дівчину та цікавитися її життям. Зізналася, що не мала на меті статі відомою, адже йшла на шоу з однією ціллю, аби знайти своє кохання.

Втім, парочка не витримала стосунків реальним життям, яке більше не супроводжувалося камерами та побаченнями на знімальних територіях. Лозовицька розповіла, що хотіла більше уваги від Топольського, зацікавлення її життям, романтичних побачень. Модель додала, що таке для холостяка було можливе лише на зніманнях проєкту.

Катя Лозовицька
Катя Лозовицька

Катерина Лозовицька зізналася, що після такого публічного будування стосунків особистим життям стане ділитися менше. Втім, вже засвітила свого нового хлопця на просторах соціальної мережі Instagram. Бойфренд уважний до своєї дівчини, дивує її сюрпризами та подарунками, а ще ділиться мудрими порадами, коли це так потрібно.

Цього разу модель оприлюднила нові відео, які повідомляють, що парочка знаходиться на відпочинку в романтичному Парижі. Вона знову засвітила обличчя свого нового хлопця, однак лише з бокового ракурсу. Катерина повідомила, що відразу по приїзду до країни відвідали її серце – Ейфелеву вежу.

Катя Лозовицька засвітила обличчя коханого

Закохана пара ділиться своїм щастям з публікою, прогулянками Парижем та не приховує ідилії в стосунках. Раніше Катерина Лозовицька розповідала, що їхні стосунки вийшли на новий рівень, адже вони наважилися жити разом в одній квартирі.

Нагадаємо, що герой проєкту “Холостяк-12” Алекс Топольський на Балі теж зустрів нове кохання. Його дівчиною стала 23-річна дизайнерка, яка має власний бренд жіночої білизни.

Схожі статті

Марія Яремчук показала найголовнішого чоловіка у своєму житті: у нього красиві очі та шовковисте волосся

Знаменита українська виконавиця Марія Яремчук вийшла на зв'язок після тривалої паузи, і зробила великий подарунок своїм фанатам. Вона показала чоловіка, який є найголовнішим її житті.

Суперфіналістка “МастерШеф-12” Ольга Рябенко показала своїх 4 дітей: красунчики зі стильними зачісками

Чи можливо бути хорошою багатодітною мамою, досягати кар'єрного успіху та втілювати свої мрії? Ольга Рябенко із 12 сезону "МастерШеф" довела, що це більш ніж реально, чим здивувала самого Ектора.

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.