Григорій Решетнік покинув Україну і відгуляв розкішне весілля в італійській Тоскані: поки діти з мамою далеко

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік поділився ексклюзивними кадрами, які були зроблені в Італії під час святкування розкішного весілля.

Як відомо, медійна сфера в Україні після 24 лютого серйозно постраждала від збитків. Але продюсери та відомі особистості робили усе можливе, аби підтримувати своє поле діяльності та дати йому можливість дотягнути до кращих часів. Власне, їм це вдалося, хоча частина проєктів та телеканалів закрилася назавжди.

Можливість заробляти на корпоративах також повернулася, хоча і не можна сказати, що повернулися минулі доходи. Однак, Григорій Решетнік, наприклад, нещодавно мав шанс добре підзаробити.

Григорій Решетнік покинув Україну і відгуляв розкішне весілля

Про Григорія Решетніка знімають фільм
Григорій Решетнік покинув Україну і відгуляв розкішне весілля

Так, декілька тижнів тому шоумен повідомив про те, що залишив Україну заради роботи. Разом з собою він захопив родину, дружину Христину та трьох маленьких дітей. Телеведучий одразу ж підкреслив, що вирішив об’єднати роботу з довгоочікуваним відпочинком, щоб його сім’я могла трошки розслабитися.

Тож поки Христина та маленькі Дмитро, Іван та Сашко відпочивали, Григорій допомагав об’єднатися двом люблячим серцем. Сталося це в італійський Тоскані. Нещодавно зірка оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram ексклюзивні кадри з торжества. І хоча на них не можна побачити ні наречену, ні гостей, ні декорації, вже з якості фотографій помітно, що свято було влаштовано з шаленим розмахом.

Нагадуємо, що у зв’язку з цією поїздкою Григорій зіштовхнувся з шквалом критики. Підписники не зрозуміли його мотивації для організації відпочинку родині, у той самий час, як Україна потребує максимум допомоги та підтримки.

Телеведучий не прийняв даній тези мовчки і відповів, що у його сім’ї прийнято відпочивати часто, а з 24 лютого його діти жодного разу не були на курорті. Чоловік, мовляв, зробив це саме для своїх спадкоємців, які також мають необхідність відпочити принаймні морально.

Тим паче, що сам він має право виїжджати за кордон, як і його сім’я, а поїздка була не тільки розважальною, але й робочою.

Схожі статті