Позитив після скандалу з жіночою депіляцією показався з поголеною налисо головою: тепер 10 із 10

Знаменитий український музикант Олексій Завгородній, який більш відомий під псевдонімом Позитив, вразив шанувальниць раптовим перевтіленням. Чоловік показав, як буде виглядати з поголеною головою.

Не так давно Позитив, Володимир Остапчук та Буше потрапили у гучний скандал. У новому випуску програми “Мекнув – питайте” чоловіки отримали запитання стосовно жіночої депіляції. Зокрема Володимир заявив, що якщо дівчина не голиться, то вона не може бути 10 із 10. Його гості приєдналися до думки і також заявили, що для них жіноча депіляція важлива.

Позитив показався з поголеною налисо головою

Українське суспільство відреагувало на дані слова доволі бурхливо. Зокрема жінкам не сподобалася об’єктивізація, до якої вдалися зірки, а також оцінювання жіночого тіла.

Позитив показався з поголеною налисо головою

Позитив одразу ж публічно вибачився перед жінками, заявивши, що це суто його думка, Богдан Шелудяк не став взагалі жодним чином коментувати скандал, який навколо нього розгорнувся, а от Володимир Остапчук знову почав “тонути” у своїй аргументації.

Телеведучий оприлюднив вибачення-виправдання, в яких знову зачепив жінок. Реакція на його слова була ще бурхливішою. За телеведучого вступилася його молода дружина Катерина Полтавська, яка заявила, що скоро “розумні будуть ображати своїм існуванням почуття тупих”.

Це також не пішло на користь репутації зірки і скандал затягнувся надовго, хоча деякі з користувачів вважають, що пара зробила це спеціально, аби привернути увагу до свого проєкту та наробити навколо нього галасу.

Натомість Олексій Завгородній нещодавно вирішив потішити своїх фанаток, які були ображені фразою “10 із 10” та оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію, на які постав з повністю поголеними головою та обличчям. Звісно, у дописі Завгородній вказав, до якої події приурочуються дані ексклюзивні знімки.

Позитив показався з поголеною налисо головою

Варто відзначити, що знімок архівний, хоча з тих пір Позитив не надто змінився.

Нагадуємо, що декілька років тому музичний гурт, в якому він виступав з Надею Дорофєєвою розпався. Музиканти пішли своїми дорогами, але натомість їм вдалося налагодити стосунки, які зіпсувалися під час співпраці. Зараз обидва активно роздумують щодо запису спільного треку.

Схожі статті