Ектор Хіменес-Браво зістриг свою шевелюру і одразу пошкодував, побачивши результат: “Нащо я це зробив”

Відомий український кулінар Ектор Хіменес-Браво наважився на кардинальні зміни у зовнішності і показав, як його підстригли. Чи сподобалось шеф-кухарю?

Знаменитий український ресторатор та шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво доволі багато часу приділяє своєму зовнішньому вигляду. На це впливає як його телевізійна кар’єра, так і увага до власного здоров’я. Наприклад, зірка неодноразово розповідав, що почав займатися спортом саме через свій стан. Мовляв, у нього було ожиріння внутрішніх органів і лікарі прогнозували йому інсульт.

Ектор Хіменес-Браво коротко підстригся

У чоловіка завжди була стрижка середньої довжини, а також легка борідка, яка йому неймовірно пасує. Однак нещодавно Ектор, судячи з усього, вирішив трохи здивувати своїх шанувальниць. Він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нове відео, в якому показав, як його стрижуть і до того ж дуже коротко. Він дав зрозуміти, що одразу пошкодував про своє рішення і спитався, нащо він це зробив.

Примітно, що образ зірки дійсно одразу змінився, а тому не дивно, що він відреагував трохи гостро на те, що побачив у відображенні.

Примітно, що його колега Володимир Ярославський усю свою телевізійну кар’єру з’являється на екранах лише з голомозою головою. Однак, йому такий стиль йому неймовірно пасує, і судячи з усього, чоловік ніколи не наважиться його змінити.

Тим часом Ольга Мартиновська постійно експериментує зі своєю зовнішністю, хоча від свого блонду позбавитися поки що не хоче.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні актор опинився у Колумбії в гостях своєї матері. Не дивлячись на критику, чоловік запевняв, що його поїздка носить туристичний характер, а він планує повернутися. Так і сталося. Через декілька тижнів він вже був у Польщі, а після в Україні. Ектор намагався підтримати український народ найрізноманітнішими способами. Наприклад, безкоштовно годував переселенців та військових. Пізніше він заговорив про гарячий борщ для захисників.

А зараз кухар активно вивчаю українську мову, адже до цього володів російською і готовий всіляко вкладатися у розвиток усього українського. Звісно, фанати його ініціативи зустрічають доволі позитивно.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.