Екс-дружина Дзідзьо Славія показала, що життя після розлучення стало навіть краще: “В мене два ремонти”

Колишня дружина знаменитого українського виконавця Михайла Хоми Славія розповіла про те, що зараз відбувається в її житті, і як вона його влаштовує після розлучення.

Гучне розлучення Михайла Хоми та Славії відбулося 2021 року. Сімейній драмі передували ексклюзивні інтерв’ю, в яких дружина виконавця розповідала як зірковий чоловік ставився до неї в шлюбі. Новина про розлучення прогриміла для неї так само неочікувано, як і для глядачів.

Згодом жінка зізналася, що не знала про рішення Михайла заявити про бажання розійтися на всю країну. Хоча зірки дуже важко сприймали усе, що відбувалося, багато сварилися та конфліктували, вже влітку їм вдалося знайти спільну мову. Ярослава не претендувала на спільно нажите з коханим майно, а Михайло у якості відступних подарував їй квартиру на березі озера. Ярослава була надзвичайно рада і навіть дякувала колишньому чоловіку публічно. Але жити в квартирі не змогла.

Славія показала життя після розлучення

Стало відоме справжнє ім'я співачки Славії
Славія показала життя після розлучення

За словами Ярослави, це приміщення зберігало багато спогадів про їхнє кохання та спільну історію, а тому вона не змогла в ньому проживати. Пізніше виконавиця взагалі заявила, що напередодні війни мала переїхати у будинок до свого нового обранця, але цю подію довелося відкласти.

Зараз Ярослава робить одразу два ремонти. Де знаходяться її будинки, в якому з них вона збирається жити, і чому робить їх паралельно, – усе це жінка не розкриває. Шанувальники тим не менш підозрюють, що Ярослава облаштовує нова сімейне гніздечко.

Славія показала життя після розлучення

“Я вже в другому місті, на другому будівництві. В мене два ремонти в двох різних містах паралельно, тому мені весело!”

Найчастіше Ярослава публікує відео, на яких показує різноманітну плитку з імітацією відблисків води. Вже не вперше жінка хизується даним придбанням і варто відмітити витратила багато часу, аби зібрати у гарний малюнок італійську плитку і працювала з ним як з пазлом цілими днями.

Останні декілька місяців її контент здебільшого присвячений інтер’єру, вибору найрізноманітніших елементів для нього, а також порадам з ремонту.

Схожі статті