Катя Осадча показала свого “краша”, який з Горбуновим не стоїть і поряд – такий красунчик замилує всіх (ФОТО)

Знаменита українська журналістка та телеведуча Катерина Осадча занадто рано відчула, що таке бути дружиною, тому згодом перший шлюб дав тріщину, однак стосунки з Юрієм Горбуновим стали для неї другим диханням.

У 2001 році зірка 1+1 Катерина Осадча вперше пішла під вінець з депутатом Олегом Поліщуком у віці 18 років. Через рік спільного життя у пари народився син Ілля, утім, утримати шлюб навіть заради дитини не вдалося, адже різні поглядати на життя цьому неабияк посприяли.

Після всього пережитого колишнім вдалося зберегти хороші відносини, адже розуміли, син потребує виховання та любові від обох батьків, не в залежності від того, чи разом вони, чи ні.

Катерина Осадча зізналася, що була молодою дівчиною, яка не збиралася сидіти вдома. Комусь з них треба було поступитися, а їй, зокрема, проявити свою жіночу мудрість. У 2017 році українська публіка приємно здивувалася новині про одруження телеведучої Катерини Осадчої та шоумена Юрія Горбунова, яких доля звела на зніманнях першого спільного проєкту “Голос. Діти”.

Осадча розповіла про різницю у віці та зрості з Горбуновим
Катерина Осадча та Юрій Горбунов

18 лютого 2017 року пара стала батьками сина Івана, а у 2022 році Осадча ощасливила коханого появою його другого спадкоємця, сина, на ім’я Данило.

Так, медійна особистість Катерина Осадча нещодавно на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram оприлюднила світлину свого так званого “краша”, який замилував її аудиторію підписників. Ним виявився молодший син зіркового подружжя Данило.

Катя Осадча показала свого краша

Зіркова матуся піймала кадр, де видніється обличчя хлопчика та повністю його зовнішній вигляд. Хлопчик був одягнений в сорочку в клітинку, білу кепку, шорти кольору хакі та сині літні сандалі.

Нагадаємо, що Юрій Горбунов непогано поладив з сином дружини Іллею від першого шлюбу з депутатом Олегом Поліщуком. Зізнався, що вони перебувають в дружніх відносинах та люблять спільно проводити дозвілля.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.