Зрадниця України Анна Сєдокова зганьбилася: хітів нових нема, а на сцені падає – Лорак ще тримається

Відома артистка з України, яка нині живе та працює на території російської федерації Анна Сєдокова зганьбилася на своєму виступі в москві та впала прямісінько на сцені.

Так, співачка, яка стала відомою за часів процвітання легендарного гурту “ВІА Гра” Анна Сєдокова вирізнилася з-поміж інших артистів, що стали зрадниками, які мовчать про війну в Україні та виступають в росії.

Анна Сєдокова показала себе у своїй найбільшій вазі
Анна Сєдокова зганьбилася: хітів нових нема, а на сцені падає

Нещодавно виконавиця виступила в одному з нічних клубів москви та за інформацією ЗМІ, говорять, що співачка заявилася туди в нетверезому стані. Про це повідомлять російські новинні сторінки та Telegram-канали, які оприлюднили відео зі самого співочого дійства, де вона впала прямісінько на сцені. Артистку висміяли за цей конфуз, а в підписі до самого відео зазначили, що, імовірно, знаменитість вже має проблеми, тому пити вона почала не просто так.

Ба більше, піднятися після падіння вона самостійно була не в змозі, а “видавити” із себе слова зі своєї пісні їй вдавалося досить складно. Лише декілька слів з вуст артистки почули слухачі того “шоу”. На допомогу Анні Сєдоковій прийшла її команда, яка підняла її, втім, це не допомогло. Навіть, стоячи, виконавиця не змогла нормально продовжити концерт, яких і так в росії залишилося мало.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни Анна Сєдокова зрадила Україну. Вона обрала мовчазну позицію та ніяким чином не висловилася проти того, що відбувається на її землі. Цікаво й те, що нових хітів співачка не випускає, концерти трапляються їй все менше, однак після цього інциденту вона ще довго буде на слуху в пресі та в громадян, проте поки тільки в негативних висловлюваннях та висміюваннях.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.