Як виглядає колишній чоловік Аліни Гросу: молодий та галантний юнак, який швидко втомився від дружини

Відома українська співачка Аліна Гросу вперше вийшла заміж у доволі юному віці, але ця історія поповнила не дуже приємну статистику по розлученням. Що сталося?

Здавалося б у знаменитостей взагалі не має бути жодних проблем в особистому житті. Вони вродливі, заможні, знають, чого хочуть і крутяться у найкращих колах. Втім, відомі співачки, акторки та блогерки роками не можуть знайти свою половинку і не можуть підживити ілюзії своїх глядачів стосовно кращого положення у цьому питанні.

Аліна Гросу показала, як виглядає її колишній чоловік Олександр

Колишній чоловік Аліни Гросу
Аліна Гросу показала, як виглядає її колишній чоловік Олександр

Аліна Гросу не стала виключенням. Декілька років свого життя вона провела в російській федерації. Аліна отримувала освіту в Москві. Саме там вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Олександром Комковим.

Московський бізнесмен був молодим, привабливим, харизматичним і швидко заслужив довіру артистки. І хоча батько співачки вважав, що ця історія не може тривати довго, дозволив їй зробити вибір: незабаром Аліна вийшла заміж.

Весілля зіграли в Італії. Преса повідомляла, що на нього батьки співачки витратили більше ста тисяч євро. Одразу ж молода пара отримала розкішну квартиру в Києві, в якій почала робити ремонт.

Аліна Гросу та Олександр Комков
Аліна Гросу показала, як виглядає її колишній чоловік Олександр

Вже в інтерв’ю, які давали молодята Аліна поскаржилася, що Комкову абсолютно не цікаво займатися їхнім сімейним гніздечком, і над його облаштуванням вона працює сама.

А вже через декілька місяців Гросу взагалі заявила, що вони розлучилися. За словами артистки, Олександр спочатку попросив у неї паузи в стосунках. А коли захотів повернутися, Гросу його не прийняла назад. У розпал сварки Комков натякнув, що його наступна жінка буде багатшою. Висновки Гросу залишила для своєї аудиторії, натякаючи на те, що Комков чи то полював на гроші, чи то просто мав нещирі наміри.

Пройшло не так багато часу, і бізнесмен дійсно знову одружився. Поки Аліна Гросу тільки розвивала свої стосунки з Полянським, в нього вже народилася дитина. Особиста сторінка чоловіка закрита, а інтерв’ю він дав лише раз, щоб спростувати слова артистки про те, що це він став ініціатором розлучення.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.