38-річний Володимир Остапчук і 23-річна Катя Полтавська відгуляли гучне весілля: “Місяць тому в Дніпрі” (ФОТО)

Володимир Остапчук – відомий український шоумен і телеведучий, особисте життя якого, дуже цікавить публіку. Особливо після того, як він зійшовся з молодою дівчиною, на ім'я Катерина Полтавська.

Відомо, що стосунки Каті й Володимира тривають доволі давно, і чоловік зміг закохатися майже одразу після важкого розлучення з Христиною Горняк. Але зараз Остапчук є щасливим чоловіком, а це найголовніше. Адже далеко не завжди після двох розлучень у людей залишається щира віра у кохання і бажання будувати нові відносини.

Катерина з Володимиром
Катерина з Володимиром

Але для шоумена кохання – це дуже важлива складова його повноцінного життя. До того ж любовні справи – це загадка всесвіту, адже ніколи не знаєш де і коли ти можеш зустріти свою справжню долю. Звісно, з самого початку Володимир і Катерина приховували свій роман, але все таємне з часом стає публічним, тож, своє нове кохання втримати у секреті парі не вдалося.

Зараз же пара доволі активно демонструє, як проводить час разом. У них є власні сімейні традиції й це чудово. Також, Полтавська і Остапчук разом працюють над проєктом “Мекнув-питайте”. Дівчина виконує роль продюсера, а от Володимир є ведучим. І варто сказати, що шоу є доволі популярним.

Але крім роботи пара ще й має змогу відвідувати різні заходи. Так, наприклад, днями вони засвітили весільні фотографії. Щоправда, не свої. Місяць тому Володимир став ведучим на весіллі, і разом з ним була й Катерина. Цей кадр виклала до себе в сторіс дівчина, яка ймовірно співпрацює з Остапчуком, а Полтавська запостила це собі, бо фото дійсно дуже гарне.

Кадр з весілля

Та насправді ж досі немає точної інформації, щодо законного шлюбу Каті й Володимира, проте колись дівчина відповідала, що вона хоче розкішне весілля, якого, у неї з Остапчуком поки що не було. Але все попереду.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.