День Прапора України: Тіна Кароль, Оля Полякова, Настя Каменських започаткували моду на патріотичні сукні

День Прапора – це народне свято українців, яке традиційно святкується 23 серпня. Свято вважається народним, саме тому українці часто обирають патріотичне вбрання і святкують цей день масштабно.

Синьо-жовті кольори на нашому прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Під час хвилі європейських революцій 1848 року, названої “Весна народів”, синьо-жовтий стяг утвердився вже як прапор українського народу. Тоді, у червні 1848-го, таке знамено вперше підняли над ратушею у Львові.

День Прапора 2023

День Прапора, як і День Незалежності для українців є неймовірно важливим, адже в цей день з’явився той самий предмет, який зміг відокремити нас від інших країн. Прапор – це ніби візитна картка для кожної країни. Але наш прапор демонструє наші родючі поля та безкрайнє синє небо.

Загалом народ звик до гучного святкування цього дня, адже це дійсно важливий день. Раніше відбувалися масові заходи й концерти у кожному містечку. Але останні 2 роки для нас неможливе проведення великих масштабних свят. Все це через воєнні дії росіян, які сильно загрожують нашим життям. Проте наряджатися  у це свято патріотично не забороняє ніхто. Тому, деякі зірки вже встигли започаткувати національну моду до Дня Прапора.

Тіна Кароль

Тіна Кароль

Минулого року у Кароль була дуже патріотична сукня в синьо-жовтих кольорах і з блискітками. Воно дійсно виглядає як новенький та модний прапор. Тож, можна вважати, що Кароль була однією з перших, хто почав одягатися періодично.

Оля Полякова

Оля Полякова

Ольга все і завжди робить з розмахом, тому й на День Прапора її сукня виглядає неймовірно Звісно, вона вміщує в себе лише 2 чудових кольори. І демонструє всю суть цього свята.

Настя Каменських

Настя Каменських

А от Настя Каменських вирішила просто додати до свого вбрання справжній великий український прапор, про також демонструє її любов до країни і волю.

Схожі статті

Суперфіналістка “МастерШеф-12” Ольга Рябенко показала своїх 4 дітей: красунчики зі стильними зачісками

Чи можливо бути хорошою багатодітною мамою, досягати кар'єрного успіху та втілювати свої мрії? Ольга Рябенко із 12 сезону "МастерШеф" довела, що це більш ніж реально, чим здивувала самого Ектора.

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.