Він обіймає, а вона палко дивиться в очі: Огнєвіч показала чоловіка, що підкорив її серце не через шлунок

Українська співачка Злата Огнєвіч після відкриття свого серця українській аудиторії глядачів на проєкті "Холостячка-2" мала надію розпрощатися зі статусом одинокої жінки, проте доля вирішила інакше.

В сучасних реаліях багато українських жінок стали завзятими кар’єристками, які не прагнуть швидкого заміжжя, народження дітей, сидіння вдома, бувши постійно за спиною у чоловіка.

Знаменита українська співачка Злата Огнєвіч наразі є однією з тих жінок, які обожнюють справу свого життя, прагнуть досягати нових вершин в кар’єрі, утім, не проти знайти гідного чоловіка, поєднувати творчість із сім’єю та готова до народження дітей.

Чоловіки Злати Огнєвіч
Огнєвіч показала чоловіка, що підкорив її серце не через шлунок

На питання, чому вона досі не знайшла свою долю, не вийшла заміж та не народила спадкоємця, виконавиця не приховує свого негативу, адже для неї ці питання особистого характеру, що мають стосуватися лише її та майбутнього партнера. Тому, при появі нового чоловіка пообіцяла обов’язково про все розповісти своїм прихильникам та пресі.

Нещодавно на сторінці в соціальній мережі Instagram користувачі помітили знаменитість в досить палких обіймах з відомим шеф-кухарем, переможцем проєкту “МастерШеф-5” Євгеном Клопотенком. Співачка, не стримуючи емоцій, палко дивилася в очі чоловіку, а той своєю чергою, обіймав красуню, коли та наспівувала рядки своєї пісні.

Так, Злата Огнєвіч анонсувала прем’єру нового музичного хіта “Народжені Вільними”, що відбудеться вже завтра. В дописі зазначила, що Євген Клопотенко оцінив дану пісенну роботу, тому всім радить до прослуховування.

В коментарях під відео користувачі соціальної мережі почали жартувати, що перед ними стоїть хороша пара, а самій Златі пощастило, адже їй не доведеться стояти на кухні та готувати. Дехто взагалі переконаний, що кулінару дуже подобається знаменитість, тому він на неї дивиться таким закоханим поглядом, палко її обіймаючи.

Злата Огнєвіч ніяк не відповідала на ці слова про їхні почуття в кадрі. Переконані, що знадобиться час, аби зрозуміти, чи правильними виявилися здогадки її підписників блогу.

Схожі статті

“Найбагатша” на ролі українська акторка Ада Роговцева вразила виглядом у 87 років: чарівна пані (ФОТО)

Багато людей не хочуть заглядати в старість, оскільки бачать там свою слабкість, труднощі. Але Ада Роговцева доводить, що старість — не вирок, і що навіть у 87 можна демонструвати молодість.

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.