“Ці були найважчі”: Дантес після розлучення з Дорофєєвою висловив справжні почуття – нині весь в роботі

Українські пересічні громадяни помітили, що відомий співак Володимир Дантес дуже змінився після розлучення зі співачкою Надею Дорофєєвою та повністю занурився у творчу діяльність.

Знаменитий український артист Володимир Дантес зізнався, що втомився жити заради соціальних мереж, оскільки в шлюбі з виконавицею Надею Дорофєєвою вони постійно ділилися щасливою картинкою з їхнього сімейного життя, коли насправді все було не так ідеально.

Після розлучення, яке парочка оголосила у 2022 році, співак Володимир Дантес повністю занурився у творчість та благодійну діяльність, а власний блог використовує не тільки, як спосіб висвітлення свого життя, а і як метод допомоги Збройним силам України, відкриваючи спеціальні банки для донатів.

Дантес показав татуювання
Дантес після розлучення з Дорофєєвою висловив справжні почуття

Так, нещодавно співак Володимир Дантес вирішив відверто поділитися своїми почуттями від знімань нового кліпу “Кити”. Зізнався, що ця відеоробота стала однією з найважчою в його кар’єрі, адже на межі був його і фізичний, і психологічний стан.

Розповів, що при зніманнях йому довелося провести 3 години в холодній воді, а 30 хвилин взагалі під водою. Разів з 10 зірці доводилося падати на спину у воду, а також збирався в гору по кар’єру в розпал літньої спеки безліч разів.

Основною ціллю відеороботи стало донесення суспільству, що постійний рух, в якому ми не завжди досягаємо мети, має наштовхувати нас рушати іншим шляхом. Утім, одне залишається важливим та незмінним – прості цінності, які так складно порушити.

Після всього пережитого та після такого великого проміжку роботи над кліпом, Володимир Дантес висловив подяку всім тим, хто працював над важливою для нього роботою, а також не приховав свого захоплення стилем опублікованих світлин.

Схожі статті

Суперфіналістка “МастерШеф-12” Ольга Рябенко показала своїх 4 дітей: красунчики зі стильними зачісками

Чи можливо бути хорошою багатодітною мамою, досягати кар'єрного успіху та втілювати свої мрії? Ольга Рябенко із 12 сезону "МастерШеф" довела, що це більш ніж реально, чим здивувала самого Ектора.

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.