Хайп чи дійсно вагітна? Слава Камінська продовжує інтригувати мережу третьою вагітністю – малюк росте

Знаменита українська співачка Слава Камінська змогла здивувати своїх фанів новиною за кордоном, адже вирішила феєрично оголосити новину про свою третю вагітність.

Раніше інформаційний простір, зі слів самої Слави та її фото, повідомляв, що знаменитість, імовірно, чекає на появу третьої дитини від нового коханого. Так, співачка оприлюднила світлину, на якій вона позувала у відкритому образі та з округлим животом.

Світлину підписала жартома, мовляв, об’їлася ягодами, однак подякувала за це своєму коханому. Користувачі довго не могли збагнути, чи зірка просто жартує та намагається привернути увагу, чи справді артистку можна вітати з майбутнім поповненням.

Слава Камінська розповіла подробииці роботи з Нікітіним
Слава Камінська продовжує інтригувати мережу третьою вагітністю

Утім, відома співачка не зупиняється та продовжує інтригувати мережу новими кадрами, де знову видніється її живіт. Вона нерідко постає перед публікою у своїх розповідях в Instagram, а також оприлюднює світлини в повний зріст, де досить добре помічаємо живіт вагітної жінки. Сама Слава Камінська зазначає, що малюк росте, проте публіка досі не розуміє, чи це спроба піймати хайп, чи зірку дійсно можна вітати.

Слава Камінська продовжує інтригувати мережу третьою вагітністю

Варто враховувати іронічний характер героїні нашого матеріалу, а також її майстерність володіння фотошопом, тому відкидати версію, що це ще одна спроба бути на слуху в публіки, ми не можемо.

Нагадаємо, що українська співачка Слава Камінська раніше жила у шлюбі з пластичним хірургом Едгаром Камінським. У пари народилося двоє дітей, однак у 2019 році знаменитість повідомила, що вони з чоловіком розлучаються.

Після початку повномасштабного вторгнення артистка виїхала за кордон та знайшла нового коханого чоловіка, іноземця, але не поспішає ділитися деталями їхніх стосунків. Лише відомо, що майбутні закохані познайомилися на відпочинку, а 10 травня цього року Слава повідомила, що втретє виходить заміж.

Схожі статті