Камалія записала привітання з Днем Незалежності України у стилі президента: “Вітаю вас, мої рідні” (Відео)

Найбагатша співачка України Камалія записала розкішне відеозвернення до українців з привітаннями на День Незалежності України. Як це було? Дізнайтеся в нашій статті!

Після повномасштабного вторгнення українці мали можливість спостерігати за доволі різною поведінкою зірок у настільки важкій ситуації, як війна, адже нічого гіршого уявити не можна. І варто відмітити, що Камалія проявила себе доволі незвичайним чином.

Колишній чоловік Камалії Захур повернувся
Камалія привітала українців з Днем Незалежності України у відеозверненні

Її чоловік та діти евакуювалися за кордон. Але сама Камалія не захотіла та залишилася вдома. Кожного дня вона записувала відеозвернення, в яких гірко плакала, зверталася до росіян спочатку з проханням зупинитися, а потім, коли зрозуміла, що це все даремно, з прокляттями.

Артистка привертала увагу до того, що відбувається на її батьківщині, розповідала про своїх улюблених коней, що опинилися у доволі складній ситуації, тощо. Згодом стало відомо, що у родині артистки є люди, які несуть службу. Співачка зізналася, що і сама доволі серйозно роздумує про те, аби рушити на передову. Втім, як для матері ця дилема для неї постала особливо важко.

Камалія привітала з Днем Незалежності України у відеозверненні

Тому артистка зосередилася на своїх благодійних ініціативах, а також можливості залучити багатіїв зі всього світу до допомоги Україні. Разом з чоловіком Мохаммадом Захуром вона зібрала чимало коштів для своєї країни.

А нещодавно співачка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеозвернення, в якому привітала своїх співвітчизників з днем Незалежності України. Вже другий рік поспіль це свято стає ще більш важливим для українців, а тому йому приділяється найбільше уваги. Камалія зробила неймовірний ролик, в якому вона постала у розкішній сукні на тлі літнього Києва.

“З Днем Незалежності моя сильна як ніколи країна. Вірю в кожного українця, вірю в наші ЗСУ. Вірю в нашу перемогу та щасливу Україну. Вітаю вас мої рідні, люблю”, – звернулася до підписників артистка.

У відповідь Камалія отримала таку ж порцію любові від своїх шанувальників, які залишили привітання та побажання у коментарях.

Схожі статті

Стилісти шукають нову професію: 45-річна Маша Єфросиніна показала, як самостійно створює розкішні образи

Вважаєте, що краса зірок на екрані — це обов'язково робота десятків людей? Маша Єфросиніна показала, як кожна жінка може створити розкішний образ, наче з обкладинок модних журналів, самостійно!

З вас 500 гривень: Надя Дорофєєва вирішила спробувати себе в ролі перукарки та залишила хлопця без волосся

Чи погодилися б ви віддати своє волосся заради можливості провести кілька хвилин поруч із Надею Дорофєєвою? Саме це довелося зробити молодому красеню, щоб опинитися біля знаменитої співачки.

На своє 35-річчя Ксенія Мішина показала себе в 17 років: де знайти еліксир молодості, який вона п’є?

Акторка Ксенія Мішина роками зберігає статус однієї із найкрасивіших жінок України. Та навіть з урахуванням цього факту неможливо не дивуватися тому, наскільки молодо вона виглядає у свої 35 років.