76-річна Софія Ротару вперше за довгий час показала, як виглядає: у величезних окулярах та з хусткою

Легенда української естради Софія Михайлівна Ротару вперше за рік показала шанувальникам, як вона виглядає та вразила своїм незвичайним образом.

Софія Ротару здивувала своїх шанувальників минулого року, адже 24 лютого вони чекали від неї хоча б якоїсь реакції. Втім, легенда української естради взагалі не вийшла на зв’язок. Журналістам та користувачам неймовірно хотілося дізнатися всю правду про позицію зірки. І лише через декілька тижнів вона таки наважилася заговорити. Тоді Софія Михайлівна вперше відреагувала на трагедію, яка сталася.

Як розповідала пізніше Лайма Вайкуле, насправді її зіркова подруга дуже важко сприймала усе, що відбувалося, але вона здебільшого сконцентрована саме на своїй родині і не полюбляє проходити через певні кризи та сердечний біль на очах у публіки.

Софія Ротару вперше за довгий час показала, як виглядає

Син Ротару вшанував пам'ять Тіни Тернер
Софія Ротару вперше за довгий час показала, як виглядає

Вперше вийти на зв’язок з фанатами Софія Михайлівна наважилася на свій день народження 2022 року. Тоді вона опублікувала свіжий кадр, який зробила в Маршинцях та закликала своїх фанатів долучитися до її благодійної ініціативи: артистка збирала гроші для сімей військових. Як розповіла героїня нашої статті, вона заснувала спеціальний фонд, який функціонує і нині.

За інформацією, яку надавали інсайдери Ротару не покидала Україну, а на початку війни знаходилася у Львові. До речі, артистка постійно відвідувала могилу свого чоловіка у Києві, а її син час від часу публікував українські пейзажі, які він робив у дорозі.

І ось нещодавно Ротару знову потішила фанатів свіжим фото. На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram вона опублікувала спільний зі спадкоємцем кадр, на якому постала у хустці, сонцезахисних окулярах та з широкою білосніжною посмішкою.

Софія Ротару вперше за довгий час показала, як виглядає

В руках Ротару тримає соняшник, а її син доповнив свій образ солом’яним капелюхом.

На тлі можна побачити блакитне небо з хмарами та поле. У дописі до кадру Софія Михайлівна привітала свою батьківщину з днем народження. Тож на День Незалежності шанувальники творчості виконавиці отримали невеличкий бонус у вигляді оновлення у її блозі.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.