Дочка Лідії Таран і Андрія Доманського тепер брюнетка: Василина показала однотонне фарбування на класичне каре

Єдина спільна спадкоємиця Лідія Таран та Андрія Доманського Василина вже півтора року проживає у Франції. Як зараз виглядає дівчина та чим займається?

Батьки маленької Василини розійшлися, коли вона була зовсім крихіткою. Андрій Доманський та Лідія Таран так і не змогли створити повноцінну родину. Ведуча не була налаштована на шлюб, а її супутник не так давно розлучився і втратив віру у подібні союзи. Здавалося, що все всіх влаштовує, поки одного дня їхня сім’я не почала розвалюватися.

Дочка Лідії Таран і Андрія Доманського стала брюнеткою

Дочка Лідії Таран і Андрія Доманського стала брюнеткою

За словами Лідії Таран, труднощі виникли, коли вона потрапила на шоу “Танці з зірками”. Андрію Доманському дуже не сподобалася ця ідея, він ревнував, був незадоволений тим, чим займалася його обраниця і, врешті-решт, обидва не витримали.

Через короткий проміжок часу телеведучий знайшов нове кохання. Ним стала прекрасна жінка Марина. Його дочка від Лідії Василина залишилася жити з матір’ю. Таран зізнавалася, що була вимушена спілкуватися з колишнім заради спадкоємиці. І свого часу зробила усе, щоб вони могли налагодити свої стосунки, регулярно бачитися та залишатися близькими людьми. Коли Василина трохи підросла Лідія відійшла в сторону і обірвала усі зв’язки з чоловіком.

Після початку повномасштабної війни в Україні ведуча разом з дочкою евакуювалася до Франції. Там сім’я проживає вже півтора року, але Василина постійно приїжджає на батьківщину, вочевидь не тільки для того, аби побачитися з сестрами та братами, але й провести час з друзями, яких вона залишила в Києві.

Дочка Лідії Таран і Андрія Доманського стала брюнеткою

Красуня активно веде свої соцмережі, і нещодавно оприлюднила на особистій сторінці в Instagram нове фото, на якому постала вже брюнеткою. Примітно, що Доманська завжди була неймовірно схожа на своїх батьків: і на тата і на маму. Але зі зміною стилю, в ній вже трохи складніше впізнати спадкоємицю двох відомих журналістів.

Однак, Доманська з шаленою швидкістю формується як яскрава індивідуальність, доволі відкрита до публіки, демонструє неабияку витримку та дисциплінованість у питаннях, що стосуються спілкування з аудиторією в мережі.

Схожі статті