Учасниця “МастерШеф-11” Даша Євтух відгуляла гучне весілля: неймовірної краси наречена і щасливі очі

Даша Євтух стала дуже відомою серед українського простору завдяки участі у найголовнішому кулінарному шоу України "МастерШеф". Там дівчина змогла себе проявити та запам'ятатися глядачам.

Весілля – це подія, про яку всі дівчата мріють в дитинстві. Але коли виростають, починають розчаровуватися і залишається не так багато жінок, які дійсно прагнуть вийти заміж і це страшно, адже будувати родини потрібно, в цьому є своє щастя і свої гарні моменти. Принаймні, завжди хочеться бути з кимось сильнішим за тебе.

Так, зараз такий час, що жінки все можуть самі, навіть народити дитину без фізичної участі чоловіка можливо. Але ж це зовсім не те. Якщо немає виходу, звісно це чудовий варіант. Але можна почекати подарунку від долі та дочекатися гідного чоловіка, який тримає слово, турбується, кохає, не зраджує, допомагає та цінує.

Такого чоловіка на своєму шляху зустрічі й Даша, її обранця звати Олександр. Чоловік займається маркетингом та фінансовими питаннями. Але найголовніше те, що він неймовірно кохає свою дружину.

Так, саме дружину, адже 23.08.2023 пара Олександр і Даша одружились офіційно. На фото видно, що обидва неймовірно щасливі від цього, а це означає, що між ними насправді є любов, щира, чиста та безмежна.

Для свого весільного образу дівчина обрала дуже красиву білу сукню з розрізом на нозі, срібні туфлі й довгу фату.

Варто сказати, що виглядає Даша як справжня принцеса. Вона щаслива, красива та кохана, а що ще треба для щастя у день власного весілля.

А от Олександр пішов проти класики та обрав для цього чудового дня костюм в клітинку у темно-зеленому відтінку. Але виглядав він дуже святково. Адже чоловіка видають щасливі очі та ніжність до своєї коханої.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.