Ксенія Мішина показала своїх батьків, які виїхали до доньки з Криму – очі сяяли, як у дитинстві

Відома українська акторка Ксенія Мішина поділилася теплим сімейним відео, де показала своїх батьків, які проживають в анексованому Криму та дуже рідко бачать доньку.

Знаменита акторка та перша холостячка країни Ксенія Мішина народилася та виросла в Криму. Вона з теплотою згадує часи свого дитинства та рідні краї, а зараз це лишень відблиски в її пам’яті.

Нещодавно знаменитість оприлюднила тепле сімейне відео, яке сповістило користувачів соціальної мережі Instagram, що Ксенія нарешті зустрілася зі своїми обома батьками. Наразі вона з мамою, батьком та сином Платоном перебувають на відпочинку в Ізраїлі.

Ксенія Мішина потрапила до лікарні
Ксенія Мішина показала своїх батьків, які виїхали до доньки з Криму

Ксенія не стримала своєї радості, її очі світилися від щастя просто від думки, що всі найрідніші люди поруч з нею. На відео вся родина сиділа в авто Ксенії та по черзі почали показувати своє обличчя. В коментарях під зворушливим дописом підписники запримітили, що в акторки очі татові, а посмішка мамина.

Цікаво й те, що в Ізраїлі в акторки живе бабуся, до якої все сімейство теж встигло навідатися. Раніше Ксенія зазначала, що її батьки не хотіли покидати рідні стіни, тому не наважувалися виїжджати з півострова.

Однак навіть, попри цей фактор, Мішина продовжувала спілкувати з близькими, оскільки завжди розуміла, що рідніших людей у її житті немає. Також Мішина розповідала, що в Криму у неї залишилися деякі друзі, які почали видаляти листування з нею, тому що це можуть прочитати.

На запитання Ксенії, чому її знайомі не виїхали з Криму, акторка відповідати не стала, мовляв, це їхні особисті моменти.

Ксенія Мішина додала, що на території анексованого Криму залишилося багато свідомої молоді, які підтримують Україну, тому впевнена, коли буде референдум, то вони обов’язково проголосують за неї.

Проте не тільки свідомий народ є жителями півострова, адже знаходять багато людей, які піддалися російській пропаганді, оскільки її вплив там надто сильний. Ксенія Мішина зазначила, що люди, які не знають історію, не вміють аналізувати та тверезо оцінювати ситуацію далі знаходитимуться під впливом російської влади.

Додала, що для неї в пріоритеті залишаються її батьки, тому навіть в таку складну ситуацію вона все приймає. Ксенія Мішина мріє, коли Україна поверне свій Крим та зможе вільно їздити на рідну спадщину.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.