До кого з українських зірок завітав лелека у 2023 році: Ivan Navi, Алла Костромічова, Іраклі Макацарія

Диво народження - найвеличніше і найдивовижніше явище. Кожне дитя, що народжується - це частинка нашого світу, яка робить його яскравішим і сповненим надією.

Ivan NAVI

Популярний виконавець Ivan NAVI вперше став батьком 22 серпня 2023 року. Подією співак поділився з підписниками в Instagram. Нащадка Іван назвав Дарієм, що означає “володіє добротою”. Однак особистість мами синочка зірковий татко не розкриває і тримає в секреті від допитливої публіки.

“Люблю тебе, сину! 22.08.2023, 3.850 кг”, – підписав світлину Іван.

Алла Костромічова

37-річна модель Алла Костромічова стала мамою вдруге. Першу дитину Алла народила 8 років тому 16 листопада. Старшого хлопчика звати Сальваторе. Другою модель народила дівчинку та відразу розкрила підписникам її ім’я – Аврора. Батьком дітей Костромічової є Джейсон Капоне, з яким модель познайомилась на вечірці у подруги. Чоловік знаменитості займається інвестиційним бізнесом.

Іраклі Макацарія

38-річний бізнесмен Іраклі Макацарія вперше став батьком 2 червня 2023 року. Іраклі виклав сторіс в Instagram, на якій новоспечений батько в медичному халаті виходить з пологового будинку. Пізніше з’явилися спільні світлини з дружиною та сином. Нащадка пара назвала Георгій.

Одружений Іраклі з 21-річною Лізою Чічуа. Весілля пара відіграла в липні 2022 року. Про вагітність дружини екс-холостяка ходили чутки ще в лютому, але підтвердило їх подружжя тільки в травні.

Світлана Тарабарова

Відома добрим серцем українська виконавиця Світлана Тарабарова цього року втретє стала мамою. Виконавиця з чоловіком Олексієм Бондарем виховує сина Івана (5 років) та доньку Марію (3 рочки). Новонароджену дівчинку назвали Поліною. Молода мама часто викладає світлини з дітьми та розповідає про особисте життя на своїй сторінці в Instagram.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.