Як виглядає головна конкурентка Ані Лорак? Народила її коханому сина та стала тінню в їхніх стосунках

Минулого року відома російська співачка Ані Лорак вступила у стосунки з іспанцем. У зв'язку з цим публіка проявляла до чоловіка бурхливий інтерес неодноразово.

До нового обранця Ані Лорак поставилися з великою цікавістю як її фанати, так і її великі хейтери. Якщо першим необхідно впевнитися, що чоловік зможе зробити артистку щасливою, то другим навпаки хочеться позловтішатися. І варто відзначити, що думки щодо чоловіка, його мотивів та почуттів дійсно розділилися. Публіка дала зрозуміти виконавиці, що її ставлення до обранця зірки доволі неоднозначне, а довіру доведеться заробити.

Коханий Ані Лорак є відповів на чутки про наявність в нього дружини

Коханий Ані Лорак Ісаак відповів на чутки про наявність в нього дружини

Вже пізніше про Ісаака Віджраку поповзли чутки. Мовляв, йога-тренер зраджує своїй дружині зі співачкою. Отримавши новини з преси, чоловік поквапився виправдатися. Мовляв, молода жінка поруч з ним – це його дочка, а от за маленького сина говорити не поспішав.

Хлопчик ще досі крихітний, а це означає, що зовсім нещодавно Віджраку будував своє життя з іншою жінкою. Що сталося і чому вони на даний момент не разом залишається загадкою, і Ісаак її не хоче розгадувати.

Натомість Ані Лорак взагалі жодним чином не реагує на будь-які закиди від публіки стосовно того, що у її коханого може бути інша. Саме таким чином тінь колишньої дружини Віджраку падає на їхні взаємини.

Примітно, що у старшої дочки тренера Ебоні фотографій з матір’ю на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram також немає. Складається враження, що жінку просто ховають.

Новий коханий Ані Лорак зробив вражаюче зізнання про свій шлюб
Коханий Ані Лорак Ісаак відповів на чутки про наявність в нього дружини

Нагадуємо, що у Ані Лорак був досвід стосунків з одруженим. Так, багато років тому Юрій Фальоса заявив, що в нього був роман з підопічною. На той момент в нього була дружина та декілька дітей, але продюсера це не зупинило.

Ба більше, він не збирався розставатися з артисткою, але молода знаменитість закохалася у футболіста та залишила свого патрона заради спортсмена. Пізніше Фальоса поділився в інтерв’ю своєю образою. Мовляв, Кароліна навіть не дала йому поспілкуватися зі своєю дочкою Софією від стосунків з турком Муратом Налчаджиоглу. Втім, Кароліна у цьому питанні як матір можна добре зрозуміти.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.