Ретро-мода повертається: Ані Лорак одягла на себе тренд 2023 року – штани карго з кишенями (ФОТО)

Мода щороку змінюється, не можна сказати, що кардинально, але є така тенденція. І часто стається так, що добре забута мода 80-90-х стає новими трендами і вони стають улюбленими серед жінок.

Зазвичай аби щось новомодне собі придбати жінки спочатку придивляються до гардероба знаменитостей. Тобто, хто носить, як та з чим комбінує, як це виглядає на тій чи іншій фігурі. Тож, і зараз відбувається той же самий процес, оскільки на носі осінь і варто розуміти, що купувати у свій гардероб та до чого готуватися.

Ані Лорак поскаржилась на те, що її хочуть позбавити звання народної артистки
Ані Лорак

Зірки нерідко допомагають нам знаходити гарні й стильні речі для свого гардероба. Тож, і Ані Лорак не є виключенням. Щоправда, її образи часто бувають доволі дивними й непередбачуваними. Але найчастіше співачка обирає щось таке класичне.

Наприклад, днями Ані продемонструвала на собі стару моду яка знову стає трендом – штани карго у бежевому кольорі та ще й з кишенями. Штани карго – це дуже популярна модель, назва якої походить від англійського слова “cargo”, що означає “карго”, і відноситься безпосередньо до характерних для цього крою великих містких кишень. Їх також називають через військове походження. У жіночій моді вони набули популярності у 2000-х, а у 2019-му повернулися в моду, але не з таким шаленим успіхом.

А от справжнім трендом вони стали у 2023 році, коли жіноча мода почала трансформацію і вже іноді переходить грань жіночності та нагадує чоловічу. Оскільки Ані полюбляє нестандартні речі, штани карго легко увійшли в її гардероб. До того ж свій образ жінка доповнила просторою футболкою, кепкою та кросівками на високій підошві.

Образ Лорак зі штанами карго
Образ Лорак зі штанами карго

Можна назвати цей образ підлітковим, адже в ньому немає жодної краплі жіночності. А навпаки такий бунтарський дух підлітка, який демонструє сучасність та розуміння трендів. Але не підкреслює фігуру та ніжність жінки.

Схожі статті