Злата Огнєвіч після чуток про роман з Клопотенком поділилася справжніми почуттями – “Буде продовження”

Українська співачка Злата Огнєвіч після всіх чуток про роман з відомим шеф-кухарем Євгеном Клопотенком в новому дописі поділилася своїми емоціями в останні дні спекотного літа.

Так, публіка активно обговорює імовірний роман відомої української співачки Злати Огнєвіч та переможця кулінарного проєкту “МастерШеф-5” Євгена Клопотенка. Відео, яке артистка оприлюднила разом з шеф-кухарем у своєму Instagram викликало чимало приводів так думати.

Утім, знаменитий блогер Богдан Беспалов, який займається викриттям таємниць відомих зірок та збирає актуальні плітки про них розповів усю правду про стосунки Злати Огнєвіч та Євгена Клопотенка. Він запевнив, що роману між цими двома немає ніякого, а відео з нібито публічними проявами почуттів – це непогане піар-злиття, яке принесло свої плоди, адже вони й справді стали досить обговорюваними в суспільстві.

Злата Огнєвіч віддає перевагу прямим темним бровам
Злата Огнєвіч після чуток про роман з Клопотенком поділилася справжніми почуттями

За словами Богдана, у Клопотенка свої вподобання серед жінок, а Злата Огнєвіч досі після проєкту “Холостячка-2” не змогла знайти нового кохання з ряду незрозумілих на те причин. Чи то артистка повністю занурилася у кар’єру, чи то просто тримає все у таємниці від публіки наразі сказати складно.

Нещодавно холостячка Злата Огнєвіч оприлюднила у своєму блозі в соціальній мережі Instagram новий допис в останні спекотні дні літа та поділилася своїми думками:

“Спіймати останні дні спекотного літа… Хоча, є думки, що у вересні буде продовження. Продуктивного тижня усім! А я продовжую підготовку до туру”.

На світлині знаменитість позувала у літньому костюмі з топу й спідниці та в білій накидці, що досить гармонійно вписалася до основного образу.

Нагадаємо, що тиждень тому відбулася прем’єра нового треку “Народжені вільними” спільно з гуртом “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”. Відео саме під цю музичну роботу з Євгеном Клопотенком викликало підозри про їхній роман, але насправді це виявилося хорошим піар-ходом.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.