Колишня дружина Остапчука Христина Горняк приголомшила виглядом 10 років тому: засяяла дебютом в телевізорі

Колишня дружина Володимира Остапчука, нотаріус Христина Горняк змогла приголомшити публіку своїм виглядом 10 років на шоу "Шопінг монстри", де колись брала участь.

Для багатьох пересічних громадян України Христина Горняк стала відомою саме завдяки шлюбу з українським шоуменом Володимиром Остапчуком, утім, виявилося, що дебютувати на телекранах вона змогла ще 10 років тому за часів існування програми “Шопінг монстри” на К1.

Христина Горняк продемонструвала весільних халат
Колишня дружина Остапчука Христина Горняк приголомшила виглядом 10 років тому

Так, Христина оприлюднила архівне відео з програми та показала деякі кадри з нього своїм підписникам в соціальній мережі Instagram. Подруга Горняк запитала у неї, чому вона досі не потрапила на романтичне реаліті-шоу “Холостяк”, аби знайти свою долю. Однак юристка вирішила вперше показати, що вже знімалася в одному з українських проєктів “Шопінг монстри” 10 років тому.

Колишня дружина Остапчука Христина Горняк приголомшила виглядом 10 років тому

Після оприлюдненої новини Христина Горняк поцікавилася у користувачів мережі, чи сильно вона змінилася з того часу, однак підписники розділилися на два табори. Одні впевнені, що так, дуже змінилася, а інші впевнені, що всі зміни, які спіткали її з роками пішли тільки на користь.

Колишня дружина Остапчука Христина Горняк приголомшила виглядом 10 років тому

Справді, дані кадри для багатьох підписників нотаріуса стали повною несподіванкою, адже більшість дізналися про Христину з її появи в медійному світі з колишнім чоловіком Володимиром Остапчуком, а нині виявилося, що вона вже дебютувала на екранах телевізорів.

Нагадаємо, що про розлучення знаменитого шоумена Володимира Остапчука з його другою дружиною Христиною Горняк стало відомо у 2022 році. Пара без пояснень та будь-яких деталей тихо розірвала свій союз, підігріваючи інтерес в публіки, що ж насправді у них сталося. Проте згодом юристка змогла тонко натякнути, що саме за її ініціативи стосунки з медійним чоловіком добігли кінця.

Схожі статті

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.

“Зірки-хмарочоси”: скільки сантиметрів у зрості Каті Осадчої, довгоногої Олі Полякової та Лесі Нікітюк

Не у сантиметрах щастя. Але завжди добре, коли цих сантиметрів більше, а не навпаки. Це чудово знають Оля Полякова, Катя Осадча та Леся Нікітюк, які є одними з найвищих зірок українського шоубізу.