Переможниця Х-Фактор Аіда Ніколайчук побувала на кухні Моніки з “Друзів”: після переїзду в США життя змінилося

Серіалу друзі вже багато років, а він, як і раніше, свіжий і гаряче любимо. Кухня Моніки Геллер для кожного глядача є символом затишку та гостинності. І треба сказати, що не лише драмами запам'ятовується це приміщення, а й оригінальним дизайном.

Багато хто з прихильників цього серіалу просто марить відвідати всі знімальні локації, і це бажання можна зрозуміти, оскільки це звична мрія глядачів. Цей серіал став культовим, він показав, що таке дружба, дружба компанії та двох людей. Також “Друзі” демонструють важливість присутності друзів у нашому житті, адже без них наше життя не є повноцінним.

Серіал Друзі

Дружба – це загалом важлива складова життя людини. Нам всім потрібно знаходити тих людей, яких ми відчуваємо на емоційному фоні, а вони нас. Ви не маєте бути схожими, але у вас багато спільного. Вам приємно і важливо бути поруч, навіть на відстані. І роками не втрачати цей зв’язок важко, бо це робота і бажання двох людей. Тож, справжніх друзів варто цінувати.

Цьому нас всіх вчить серіал “Друзі”, коли вони рятують одне одного з різних життєвих перипетій, коли вони горою стоять одне за одного за будь-яких обставин. Коли їм погано без контакту одне з одним. Ось це і є дружба. Це як любов, тільки ще сильніша та щира.

Як виявилось, Аіда Ніколайчук з “Х-Фактору” також є палкою прихильницею цього серіалу. І саме вона змогла здійснити цю мрію – потрапити на знімальний майданчик “Друзів”. А точніше на знамениту кухню Моніки. Ця кухня у свій час підкорила глядачів і багато хто намагався зробити схожу у себе вдома.

Аіда на кухні Моніки з серіалу Друзі

Аіда вже давно живе в Америці й не приховує цього, проте, дівчина ще ніколи настільки не викликала захвату, як після того, як потрапила на кухню Моніки. Яка вмить повертає багатьох українців у щасливе дитинство, яке проходило за переглядом “Друзів”.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.