“Попрощалась з блондом”: Леся Нікітюк продовжує змінювати своє життя без присутності Притули

Леся Нікітюк – відома українська телеведуча, яка змогла завоювати шалену любов і прихильність від своїх прихильників. І все через те, що Леся є дуже щирою та чесною з публікою.

Леся все своє життя прагнула стати телезіркою і працювала заради цього багато років. Спершу дівчина переїхала у Київ, навчалась, а потім почала працювати асистентом зірок. Таким чином вона спостерігала, як працює шоу-бізнес і отримала ще більше мотивації для того, щоб стати справжньою зіркою телеекранів.

Леся Нікітюк більше не блондинка

І, як ми бачимо, правильний підхід, який знає лише сама Леся та робота дозволили дівчині стати однією з найпопулярніших українських ведучих України. І зараз дівчина насправді стала дуже затребуваною та цікавою для глядачів, адже у Лесі є шалена харизма, почуття гумору, впевненість у кадрі та головне – щирість.

Навіть екс-колега та друг Сергій Притула вважає, що Леся з усіх українських ведучих жінок є найщирішою. Вона така, яка вона є, без масок і без прикрас. Вона завжди пряма, каже все у вічі і не приховує своїх почуттів.

Всі глядачі вже звикли до певного образу Нікітюк. Вона володарка розкішного кольору волосся – блонд. Звісно, дівчина докладає багато зусиль для того, щоб її волосся виглядало гідно, красиво та було слухняним. Але зачіски для зйомок, звісно, трохи псують їхній стан. Проте жінка має свого майстра, якому дуже довіряє. і її блонд завжди є ідеальним завдяки професійному підходу та косметиці для волосся.

Насправді неможливо уявити Нікітюк з іншим кольором волосся, хоч Леся й приміряла купу різних перук. Але так кардинально, як зараз вона ще не змінювалась. Річ в тому, що нині Леся вирішила повністю змінити свій образ.

Тепер Леся не блондинка, вона показала це у своєму профілі. Зараз у ведучої русе волосся, і варто сказати, що їй личить новий образ. До того ж пару прядоки блонду вона залишила.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.