Переможниця “Холостяка” Катя Лозовицька показала рівень своєї хазяйновитості: Топольському таке не світить

Катерина Лозовицька стала дуже відомою завдяки участі та перемозі у найромантичнішому шоу "Холостяк". У дванадцятому сезоні дівчина боролась за серце Алекса Топольського.

Історія Каті на проєкті була доволі спокійною та цікавою водночас. Адже вона є трохи сором’язливою, і саме тому довгий час не могла проявити свої почуття та емоції стосовно Алекса. Через це чоловікові було складно зрозуміти що між ними відбувається, проте до Каті його сильно тягнуло. І завдяки цьому потягу все й почало розвиватися.

Катя Лозовицька

Звісно, як чоловік Топольський брав відповідальність за ці стосунки на себе і це було правильним, бо він лише міг дати зрозуміти Каті, що вона йому дійсно потрібна. Але, всі добре пам’ятають, що чоловік обирав між Лозовицькою та Мудрою, хоч ці дівчата повна протилежність одна одної. Але серце не обирає гарних чи поганих, воно просто відчуває. Та врешті-решт цю боротьбу перемогла Катя і сала офіційною дівчиною Топольського.

Але стосунки пари довго не протрималися, адже в реальному житті виявилося, що вони обидва абсолютно по-різному дивляться на цей світ і на стосунки. Саме тому разом прийняли рішення розійтися, але обидва затаїли образу.

Та зараз Катерина має нові стосунки, в яких почувається неймовірно щасливою та готова працювати заради них. Видно, що новий обранець дівчини робить все заради її щастя та комфорту і сама ж Лозовицька відповідає взаємністю.

Тож, днями Катя продемонструвала рівень своєї хазяйновитості. Річ в тому, що вона приготувала котлети, ймовірно для свого коханого і показала це у сторіс соціальної мережі інстаграм.

Сторіс Каті

Виходить у своєму щільному графіку дівчина знаходить час на те, щоб зайнятися побутовими справами заради свого коханого. І насправді це дуже цінно.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.