Вишиванка і пишна мікро-сукня: учасник “Холостячки-2” Свечкоренко показав образи зі свого другого весілля

Роман Свечкоренко – відомий український психолог, блогер та актор, який став відомим завдяки участі у найголовнішому романтичному шоу України "Холостячка", де боровся за прихильність Злати Огнєвіч.

Оскільки Рома психолог, він вміє знаходити підходи до людей і може об’єктивно оцінювати різні ситуації. Як в чужому житті, так і у своєму. Оскільки Роман спеціалізується на стосунках, то він може аналізувати і свої відносини з нинішньою обраницею Лєрою. До речі за словами Лєри чоловік дуже сильно допоміг їй розібратися з собою, а багато чому навчив. А також дівчина позбавилась панічних атак завдяки Ромі.

Нинішні стосунки Свечкоренка гарні, комфортні та яскраві. А от його перший шлюб не був досить вдалим. Але на момент одруження чоловік був доволі юним і лише навчався будувати стосунки та бути психологом й татом.

Проте він зрозумів свої помилки у перших стосунках, пропрацював ці моменти і зараз, вже у другому шлюбі Рома не припускається таких помилок. Днями Роман та Лєра нарешті зіграли своє весілля мрії. Вони дуже довго до цього дня готувалися і пройшли разом крізь величезну кількість труднощів. Але цей день став таким, яким вони його уявляли.

Щоправда, молодята вирішили відійти від стандартів і зіграти два весілля – одне для друзів, друге для родичів. І скоріше за все це правильно, адже Лєра з Ромою врахували інтереси обох аудиторій і вирішили, що краще їх не поєднувати.

Тож, вчора 30.08. 2023 року молодята вирушили на своє друге весілля і підібрали геть інші образи. Якщо на першому Рома був у костюмі, а Валерія у розкішній довгій сукні. То на другому весіллі Свечкоренко одягнув вишиванку, а його молода дружина коротку пишну мікро-сукню.

Весільні образи Лєри і Роми

Цікаво те, що колоритність другого весілля відчувається одразу, хоча перше було дуже вишуканим та ніжним. Але й на друге святкування у пари багато планів було і всі вони здійснилися, а це є головним.

Схожі статті