Холостяк Михайло Заливако переміг у конкурсі мокрих майок і показався у всій красі: Богдан і Квіткова ахнуть

Михайло Заливако став відомим завдяки участі у найромантичнішому шоу України "Холостяк". Саме там чоловік вирішив знайти своє справжнє кохання та побудувати серйозні стосунки.

Михайло прийшов на шоу бувши зовсім невідомим, але він пройшов кастинг і продюсери обрали його на роль головного героя. І не помилилися, адже багатьох дівчат він зачепив своєю харизмою, почуттям гумору та щирістю. Річ в тому, що у Заливако дуже правильні стандарти стосовно жінок. Він поважає жінок в цілому й поважно ставиться до кожної. Також Михайло дуже ввічливий та іноді навіть сором’язливий, проте завжди готовий захистити й допомогти.

Михайло Заливако
Михайло Заливако

Певно, всі ці якості разом змогли притягнути шалену увагу дівчат до Заливако. Він насправді подобався багатьом учасницям сезону. Але свою симпатію і він явно проявляв до Юлі Зайки й Анни Богдан. Майже з середини проєкту вони обидві були його фаворитками. Але перемогу і серце холостяка змогла отримати лише одна – Анна Богдан.

Та зараз Михайло знову холостяк, це сталося за спільним бажанням з Анею. І зараз кожен живе своє життя. Міша багато працює та приділяє багато часу собі і своєму здоров’ю. Він часто відвідує спортзал, де ставить нові рекорди. Попри свій багаторічний досвід, він займається з тренером, адже варто розуміти свою норму.

Зараз Заливако активно займається зі штангою. Він додає вагу і тренується, адже для нього результат – це дуже важливо. Саме тому він кожного разу показує свої нові досягнення у сторіс інстаграм.

Так, наприклад, днями Міша показав, як після тренування він стоїть у мокрій майці. Михайло підписав це як перемога у конкурсі майок.

Сторіс Михайла
Сторіс Михайла

А от в наступній сторіс він власноруч вижимав свою футболку, і це вже дійсно показує, що у нього було дуже гарне і живе тренування.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.