Наймодніша учасниця “МастерШеф” Катерина Велика вперше показала свою маму: “Яка красуня” (ФОТО)

Знаменита учасниця "МастерШеф" Катерина Велика вперше публічно показала свою матір. Чи схожа кулінар на найріднішу їй людину? Дізнайтеся деталі в статті.

Катерина Велика – одна з найяскравіших учасниць улюбленого кулінарного шоу країни “МастерШеф”. Вона – успішна, впевнена в собі забезпечена жінка, яка досягла успіхів завдяки своїй цілеспрямованості.

Катя завжди мріяла мати власне туристичне агентство. Тому вже у 24 роки свою мрію вона втілила в життя, хоча й було нелегко – для цього вона у 17 пішла працювати кур’єром.

Катерина Велика вперше показала свою маму

Катя Велика зізналась, на що витрачає соціальні виплати
Катерина Велика вперше показала свою маму

Ставши медійною персоною Катерина здебільшого робила акцент саме на своїй персоні, досягненнях, стилі життя, а також мріях. Поруч з нею завжди її коханий чоловік та син. А от батьків Велика ніколи не показувала своїм фанатам. А дарма! Адже нещодавно публіка переконалася, що вроду знаменитості подарувала саме матір.

Так, нещодавно Катерина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram архівне фото, на якому показала найближчу для себе людину. Підписники одразу звернули свою увагу на красу жінки та засипали її компліментами.

Катерина Велика вперше показала свою маму

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Катерина Велика евакуювалася разом зі своїм чоловіком та сином до Європи. Для місця проживання сім’я обрала Португалію.

При цьому дана зміна ніяк не повпливала на рівень життя зірки: вона як і раніше роз’їжджає вулицями на розкішному автомобілі, дозволяє собі вечері у крутих ресторанах і в цілому залишається вірною важкому люксу.

Втім, свою мрію, пов’язану з ресторанним бізнесом, Катерині поки що довелося відкласти у довгий ящик, хоча, зважаючи на амбіційність жінки, немає сумнівів, що вона таки проб’є собі дорогу і до цієї мети, і зможе її реалізувати тільки-но їй випаде такий шанс.

На особистість Катерини вже звернули увагу і самі португальці. Так, фотографії її спортивної машини потрапили до місцевих пабліків, де місцеві ділилися своїми враженнями від побаченого транспортного засобу.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.