“Фото мого сонечка”: колишня дружина Пономарьова Мозгова показала маленьку дочку від третього чоловіка

Знаменита українська продюсерка Олена Мозгова показала свою найменшу дочку Соломію від третього чоловіка Девіда Аксельрода. Як виглядає маленька красуня?

Народження маленької дочки неабияк змінило життя знаменитої української продюсерки Олени Мозгової. Зірка доволі скептично ставилася до шлюбу і взагалі не збиралася виходити заміж. Стосунки з Девідом Аксельродом були для Олени Миколаївни вже далеко не першими. Маючи багатий досвід, знаменитість мала певні плани на ці взаємини і не приховувала їх від публіки. Але коли зірка дізналася про те, що чекає на третю дочку, все кардинально змінилося. Девід Аксельрод та Олена Мозгова доволі швидко одружилися і незабаром стали батьками.

Олена Мозгова показала маленьку дочку

Олена Мозгова та Девід Аксельрод
Олена Мозгова показала маленьку дочку

Красуня Соломія стала промінням сонця в родині, але вона навіть не здогадувалася, яку ще роль візьме на себе. 2021 року її матір сильно захворіла. Олена Мозгова повідомляла про симптоми, які буквально не можна було переносити вдома.

Декілька разів зірку госпіталізовували, але зрозуміти причину її поганого самопочуття було неможливо. Врешті-решт, лікарі такі дісталися до правди. Виявляється, організм Олени Миколаївни боровся з бореліозом. Саме тому продюсерка скаржилася на сильний біль. Через рік після одужання вона вперше зізналася, що все було настільки погано, що її голову відвідували дуже погані думки.

І єдина людина, яка змогла її втримати та не дала шансу перетворити думки на дії — це маленька Соломія. Подивившись на неї, Мозгова згадала чому має затриматися на цьому світі і боротися до кінця.

Олена Мозгова показала маленьку дочку

Нещодавно продюсерка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжий кадр, на якому показала, як її принцеса виглядає зараз та додала декілька прощальних слів, адже літній сезон от-от завершиться.

“Ну що ж, прощавай літо, ми будемо сумувати за тобою і чекати на зустріч. Фото мого сонечка зроблене літом, тож нехай залишиться мені тут на пам’ять”, – написала під знімком продюсерка.

Нагадуємо, що Олена Мозгова також є матір’ю дочки Зої, а також народила красуню Євгенію від Олександра Пономарьова.

Схожі статті

“Очей не відвести”: 39-річна Тіна Кароль показала свою елегантність у неймовірному образі total black

Популярна виконавиця Тіна Кароль завжди була прикладом чудового смаку та жіночності. Цього разу вона представила елегантний образ у чорному та зібрала купу компліментів.

“Так само, як вірю я”: 45-річна Марія Єфросиніна назвала єдину людину, якій безумовно довіряють її діти

Діти відомої телеведучої Марії Єфросиніної вже зовсім дорослі, тому дуже важливо, щоб вони знали, до кого можуть звернутися з будь-яким питанням. Блогерка розповіла, хто є для них цією людиною.