“Це – моє життя”: Віктор Павлік публічно зі сцени зізнався у коханні й не дружині Репяховій – вона і не проти

Сім'я – один з найголовніших аспектів щасливого життя кожної особистості, тому український співак Віктор Павлік після трьох невдалих шлюбів може сміливо ділитися досвідом, як не боятися будувати нову родину.

Віктор Павлік саме той чоловік, який в будь-якому віці не боятиметься змінювати своє життя заради власного щастя, оскільки вчетверте одружитися він зміг у 54 роки. Так, узаконити свої стосунки шлюбом артист наважився на своїй молодій концертній директорці Катерині Репяховій у 2020 році, різниця з якою складає 28 років.

Нещодавно Катерина Репяхова відверто поділилася зі своїми підписниками блогу в її Instagram, чи впливає різниця у віці зі знаменитим чоловіком. За словами блогерки, цей фактор ніяким чином не залишає негативних відбитків на стосунках пари.

Віктор Павлік, покинув родину заради нового кохання
Віктор Павлік публічно зі сцени зізнався у коханні й не дружині Репяховій

Однак не все так і безхмарно, адже Катерина повідомила, що був період у їхніх стосунках з Віктором, коли пара розійшлася, але потім опанувала себе та відновила спілкування.

Нещодавно відома блогерка та бізнесвумен Катерина Репяхова зворушила теплим відео з концерту її чоловіка Віктора Павліка. Виконавець, обійнявши на сцені сина Михайла, щиро зізнався, як сильно його любить та цінує всю свою сім’ю:

“Це – моє життя, я тебе дуже люблю”.

Віктор Павлік публічно зі сцени зізнався у коханні й не дружині Репяховій

Нагадаємо, що Катерина Репяхова відправилася на відпочинок з родиною до курортного Трускавця. Для неї це місто є особливим, адже кожного року вона із самого дитинства проводила там свій час. Наразі не зраджує своїм традиціям та має змогу показувати неймовірний колорит міста своєму 2-річному сину Михайлу.

Блогерка зізналася, що для неї настав найважчий етап в її материнстві, коли син показує свій характер істериками, відмовляючись ходити, та їздити у своєму візочку. Утім, Катерина намагається не піддаватися на маніпуляції Михайла та не брати його на руки, коли він того хоче.

Схожі статті

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.

“Зірки-хмарочоси”: скільки сантиметрів у зрості Каті Осадчої, довгоногої Олі Полякової та Лесі Нікітюк

Не у сантиметрах щастя. Але завжди добре, коли цих сантиметрів більше, а не навпаки. Це чудово знають Оля Полякова, Катя Осадча та Леся Нікітюк, які є одними з найвищих зірок українського шоубізу.