Не близнючки, але одягаються однаково: як виглядають дві доньки Камалії від пакистанського мільярдера

Найбагатша співачка України Камалія показала, як зараз виглядають її дочки-двійнята Арабелла та Мірабелла від пакистанського мільярдера Мохаммада Захура.

Тривалий час найбагатша співачка України Камалія боролася за щастя стати матір’ю. Народити дітей вона намагалася впродовж 10 років. Вже пізніше стало відомо, що артистка втратила двох немовлят ще до пологів, а досягти своєї мети їй вдалося лише після операції, яка була проведена в Сполучених Штатах Америки та безпосередньої процедури екологічного запліднення.

Як виглядають дві доньки Камалії від пакистанського мільярдера

Камалія розповіла про образу на чоловіка
Як виглядають дві доньки Камалії від пакистанського мільярдера

Через багато років після весілля нарешті у пари з’явилися діти. Так, співачка дала життя двом прекрасним дівчатам, які отримали дуже символічні імена – Арабелла та Мірабелла. Зараз красуням вже по 10 років. Вони навчаються у школі Великобританії, і останні півтора роки провели з батьком в Лондоні. Їхня матір тим часом перебувала в Києві, активно вела інформаційну боротьбу, виступала на благодійних заходах і навіть говорила про своє велике бажання піти на нуль.

І лише зараз сім’я прийняла рішення повністю повернутися до України. Так, дівчата здебільшого навчалися дистанційно і зіркові батьки були неабияк схвильовані якістю їхньої освіти. Врешті-решт, Арабелла та Мірабелла повернуться на очну форму навчання в Києві, в елітну школу, де вони отримували середню освіту до початку повномасштабного вторгнення.

За цей час красуні неабияк підросли. Нещодавно Камалія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі кадри, які були зроблені 1 вересня. Двійнята були одягнені однаково, але зовнішньо вони навіть і близько не схожі, як це було раніше.

Нагадуємо, що навесні 2023-го Камалія та Мохаммад Захур повідомили про розлучення. Офіційну причину вони не розкрили, однак даній новині передував сімейний скандал, головними героїнями якого стали співачка та її падчерка Таня Захур. Зараз артистка не може не однозначно відповісти на питання, чи збирається вона розлучатися з чоловіком.

Схожі статті