Сукенка ледь тримається, а волосся розпатлане вітром: Соломія Вітвіцька показала, як її бачить коханий

Соломія Вітвіцька вперше після розлучення заговорила про своє кохання та показала кадр з прогулянки з обранцем. Якою відому телеведучу бачить її бойфренд?

Знаменита українська телеведуча Соломія Вітвіцька не може похизуватися бурхливим особистим життям. Її інтерв’ю завжди обмежувалися доволі спокійними деталями опису стосунків з чоловіком Владом Кочатковим і лише після її розлучення преса та глядачі виказали певну цікавість тому, що відбулося між екс-подружжям, яке здавалося дуже щасливим та впевненим у спільному майбутньому.

Соломія Вітвіцька показала, як її бачить коханий

Вітвіцька показала свій відпочинок
Соломія Вітвіцька показала, як її бачить коханий

Соломія неодноразово зізнавалася, що це рішення їм далося дуже важко. Мовляв, рік боролися за кохання, відвідували сімейного психотерапевта. Однак, сеанси не дали очікуваних результатів. Після своєї одиночної поїздки до Сполучених Штатів Америки телеведуча повідомила своїм фанатам, що їхня історія з режисером закінчилася.

Втім, тільки на словах. Влад продовжив спілкуватися зі своєю колишньою дружиною, зустрічав її в аеропорту, дарував їй квіти і в якийсь момент аудиторія навіть подумала, що екс-пара збирається відновлювати свої стосунки. Чи сталося це невідомо. Можливо Соломія Вітвіцька багато чого не розповіла своїм шанувальникам.

Як наприклад, зараз вона не розкриває особистості свого коханого. Лише нещодавно журналістка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram доволі цікаве фото, на якому постала без макіяжу, без зачіски, у розтягнутій сукні та в окулярах. Навряд перехожі взагалі впізнали у цій жінці ведучу, яка кожного дня виходить у прямий ефір, щоб розповісти про новини в світі.

Але саме цікава деталь знаходилася у дописі до публікації. Там телеведуча вказала, що такою її бачить її кохана людина.

Є висока вирогідність того, що вона говорить про свого колишнього чоловіка, адже в шоу-бізнесі часто екс-пари відновлюють стосунки. Втім, немає сумнівів у тому, що Соломія могла знайти нове кохання і відкрити своє серце абсолютно іншому чоловіку. Фанатам залишається лише чекати, коли зірка буде готовою познайомити їх з бойфрендом.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.