Як виглядають дружини впливових чоловіків: Кіма, Федорова Залужного, Буданова – не гірше першої леді

Життя відомих людей завжди цікавить широку публіку, оскільки є така думка, що якщо людина відома та впливова, значить вона цікава. І доля правди в цих словах точно є. Тому коди політики і військові стали найпопулярнішими людьми в країні, їхнє життя почало цікавити народ.

Звісно жіночу половину населення цікавить особисте життя наших найвпливовіших чоловіків, які раніше не були нікому відомими та цікавими для людей. Наприклад, ніхто раніше навіть не замислювався, як виглядає головнокомандуючий Збройних Сил України, оскільки в цьому не було жодної потреби. Теж саме стосується й інших міністрів і політичних діячів. Але зараз ці запити номер один у пошукових сервісах.

Михайло Федоров

Віцепрем’єр з інновацій Михайло Федоров став доволі популярним завдяки війні, це дивно звучить, але так і є. Якби не війна та іі інформаційна складова та пропаганда, про Михайла мало б хто знав і сьогодні. Але тепер всіх цікавить його сімейний статус, адже він молодий. Тож дружину Михайла звати Анастасія. Вона доволі мила дівчина і виглядає спокійною та дуже доброю.

Валерій Залужний

Залужний з дружиною
Залужний з дружиною Оленою

Головнокомандувач Збройних Сил України також до початку повномасштабної війни мало кого цікавив. Але тепер і його особисте життя привертає багато уваги, але тут без шансів. Адже ще у юності Валерій обрав собі дружину, на ім’я Олена, яка й досі гріє його серце.

Віталій Кім

Віталій Кім з перших днів війни став народним оптимістом, адже він заспокоював усіх навколо і подавав гарний приклад реакції на всі події. І попри цілу армію прихильниць, Віталій Кім вже давно зайнятий дружиною Юлією, яка подарувала йому чудових діточок і багато щастя.

Кирило Буданов

Маріанна Буданова

Ще один красень та очільник ГУР Кирило Буданов став дуже цікавою особистістю для українок. Але і його серце не вільне, адже чоловік одружений на брюнетці, на ім’я Маріана.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.