Обʼїздила весь світ та жила в розкоші: кому завдячує Репяхова за свій успішний успіх – в дитинстві мала все

Дружина українського співака Віктора Павліка та відома блогерка Катерина Репяхова публічно привітала матусю з днем народження, подякувала їй за щасливе дитинство та постійну віру в неї.

Блог Катерини Репяхової в її Instagram стрімко почав набирати віддану аудиторію підписників після зав’язання медійних стосунків з відомим українським артистом Віктором Павліком, з яким узаконила стосунки у 2020 році.

Катерина Репяхова та Віктор Павлік

29-річна жінка зізналася, що її дитинство пройшло в достатку, любові, повній підтримці та повазі, а тому за це Катерина щиро завдячує своїй мамі, яка 1 вересня відсвяткувала свій день народження.

Так, дружина Віктора Павліка раніше розповідала, що матуся ніколи не втручалася в її особисте життя, ніколи не забороняла робити їй свій вибір в дорослому житті, і що цікаве, не стала на заваді, аби донька пов’язала свою долю з чоловіком, який на 4 роки молодший за неї саму.

Катерина Репяхова в честь великого для неї та її родини свята публічно привітала маму з днем народження, оприлюднила свої дитячі світлини та трішки розповіла про щасливі миті зі свого дитинства.

Бізнесвумен не приховує, що отримала в юності все тільки найкраще, оскільки вона мала змогу багато подорожувати не тільки Україною, а й за її межами. В пам’яті Репяхова завжди зберігатиме миті, як довіряла мамі свої секретики навіть в підлітковому віці, адже саме тоді багато дітей просто закриваються від найрідніших.

Кому завдячує Репяхова за свій успішний успіх – в дитинстві мала все

Розповіла, що виросла психологічно здоровою людиною, за що безмежно дякує жінці, яка подарувала їй це життя. Катя радіє, що в її сім’ї вона третя та наймолодша, адже обділена увагою ніколи не була.

Кому завдячує Репяхова за свій успішний успіх – в дитинстві мала все
Кому завдячує Репяхова за свій успішний успіх – в дитинстві мала все

Дружина артиста Віктора Павліка впевнена, що любов, розуміння та підтримка – одні з важливих складових, які мають бути у вихованні кожної дитини, за що блогерка Катерина Репяхова безмежно завдячує своїй мамі.

Схожі статті

Стилісти шукають нову професію: 45-річна Маша Єфросиніна показала, як самостійно створює розкішні образи

Вважаєте, що краса зірок на екрані — це обов'язково робота десятків людей? Маша Єфросиніна показала, як кожна жінка може створити розкішний образ, наче з обкладинок модних журналів, самостійно!

З вас 500 гривень: Надя Дорофєєва вирішила спробувати себе в ролі перукарки та залишила хлопця без волосся

Чи погодилися б ви віддати своє волосся заради можливості провести кілька хвилин поруч із Надею Дорофєєвою? Саме це довелося зробити молодому красеню, щоб опинитися біля знаменитої співачки.

На своє 35-річчя Ксенія Мішина показала себе в 17 років: де знайти еліксир молодості, який вона п’є?

Акторка Ксенія Мішина роками зберігає статус однієї із найкрасивіших жінок України. Та навіть з урахуванням цього факту неможливо не дивуватися тому, наскільки молодо вона виглядає у свої 35 років.

В’єтнамки під штани-палаццо: Віра Брежнєва показала, як виглядає жіноча італійська мода 2024 (ФОТО)

Віра Брежнєва завжди славилася фантастичним смаком при виборі одягу. Зірка здатна створити чудовий образ навіть без допомоги стилістів. А італійська мода та сотні бутиків лише сприяють експериментам!