Гросу порівняла себе в дитинстві та меншого брата: вона леді в довгій спідниці, а він в галантному костюмі

До загальнопоширеного тренду відомих зірок, аби показати свою світлину зі шкільних років вирішила доєднатися українська артистка Аліна Гросу, яка оприлюднила своє фото та молодшого брата в 1 класі.

День знань традиційно чекають майбутні школярі, які вперше у своєму житті почують дзвоник на урок та переступлять поріг свого храму знань.

Відома українська співачка Аліна Гросу вирішила також доєднатися до флешмобу медійних колег, які активно оприлюднювали власні світлини зі шкільних років. У новому дописі знаменитість показала, який вигляд мала сама в 1 класі та поділилася радістю, що цього року її молодший братик вперше переступить поріг школи.

Аліна Гросу таємно вийшла заміж
Гросу порівняла себе в дитинстві та меншого брата

Так, в каруселі зірка прикріпила перше власне фото, де позувала в куртці та чорній довгій юпці з портфелем на плечах. На другому фото постав її молодший братик в чорному костюмі, білій сорочці, чорному діловому взутті та емблемою школяра на грудях.

Аліна Гросу невимовно тішиться, адже з теплотою згадує власні шкільні роки, період всього свого навчання, турботу та підтримку від батьків, тому братику та всім школярам побажала сил, цікавих пригод та коло справжніх друзів:

“Я йду вперше в школу (фото номер 1). А на другому – це сьогодні йде в школу у 1 клас мій молодший братик. Хочеться побажати всім сил у новому навчальному році. Нехай він пройде легко, комфортно з підтримкою педагогів й в колі справжніх друзів!”.

Нагадаємо, що 30 серпня 2017 року в української артистки Аліни Гросу народився молодший братик, якого родина вирішила назвати на честь батька. На той момент тату Аліни Гросу Михайлу було 50 років, а матері Ганні – 54 роки.

Схожі статті