Мама Лесі Нікітюк не оцінила зміну іміджу доньки: білі пасма подобалися їй більше – а Притулі до вподоби

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк вирішила кардинально змінити імідж, однак такі зміни у зовнішності деяким прихильникам та мамі знаменитості прийшлися не до естетичного смаку.

Так, нещодавно 35-річна зірка Нового каналу вирішила вдатися до кардинальних змін у своїй зовнішності та представила публіці оновлену себе. Знаменитість, яка довгий час підтримувала імідж білявки, на нових світлинах показалася темно-русявою, утім, спереду вона зберегла свої світлі пасма, аби додати до образу яскравого контрасту.

У своєму блозі в соціальній мережі Instagram Леся Іванівна в розкішній чорній сукні вирішила продемонструвати підписникам свій новий імідж. Однак не всім користувачам соціальної мережі став до вподоби оновлений образ нашої героїні.

Українці наголосили, що телеведуча за останні роки зазнала великих змін, і на думку більшості, захопилася уколами краси, через які важко впізнати ту просту та веселу дівчину з народу.

Леся Нікітюк
Мама Лесі Нікітюк не оцінила зміну іміджу доньки

Леся Нікітюк після публічного обговорення її зовнішності, оприлюднила реакцію мами на новий імідж зіркової доньки. Вона висловилася, що з двома білими пасмами Лесі дуже гарно, а якщо їх прибрати, то така естетична картина їй не до смаку. Таким чином жінка натякнула, що білявкою донька їй подобається більше:

“З тими двома пасмами білими гарно, а так ні”.

Мама Лесі Нікітюк не оцінила зміну іміджу доньки

Нагадаємо, що відома телеведуча Леся Нікітюк змінилася не тільки у зовнішності, а й внутрішньо. Медійність почала активно займатися спортом, збалансовано харчуватися, аби мати гарну фізичну форму та покращити стан загального самопочуття.

Віддані прихильники запримітили, що і стиль одягу улюблениці зазнав деяких змін, адже наразі вона віддає перевагу відвертим стильним образам. Фани не приховують захоплення зіркою та сміливо можуть брати приклад з телеведучої, як не боятися змінювати своє життя.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.