Мама Дана Балана відгуляла гучне весілля та показала, як виглядає наречена: син нарешті одружився?

Матір знаменитого молдавського виконавця Дана Балана показала кадри з весілля та потішила підписників своїм співом. Як це було? Усі деталі в нашій статті.

Як відомо, Дан Балан походить із доволі відомої молдавської сім’ї. Його батько успішний дипломат, а матір — медійна персона, яка заробила свій авторитет десятиліттями роботи на екрані. Зараз Людмила так само успішна співачка, яка користується неабиякою популярністю серед своїх співвітчизників. Зокрема, її часто запрошують на різноманітні торжества. Веселий та позитивний репертуар гарантують гостям прекрасний настрій і приємні спогади.

Мама Дана Балана відгуляла гучне весілля

Дан Балан розповів про свою співпрацю зі співачкою з Узбекистану
Мама Дана Балана відгуляла гучне весілля

Нещодавно Людмила вирішила нагадати своїм підписникам про свій талант змушувати людей піданцювцвати під її хіти. Так, нещодавно зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжий відеоролик, в якому показала, як виступала на черговому весіллі.

Свято зіграли у невеличкий залі, в якій було достатньо простору для фуршету та безпосередніх танців. Артистка активно працювала з камерою, поки усі присутні насолоджувалися музикою.

Нагадуємо, що за офіційною версією син Людмили Дан Балан жодного разу не був одруженим. Чоловік запевняє, що він дуже позитивно ставиться до питань шлюбу, однак не вірить, що у його житті йому може зустрітися жінка, яку він вирішить взяти в дружини.

Свою позицію він аргументує тим, що в нього доволі завищені вимоги до обраниці. Йому необхідно, щоб кохана жінка його мотивувала на успіх. Втім, Дан вважає себе доволі самодостатнім і успішним, що нівелює здатність більшості жінок налаштувати його на ще більші звершення.

Однак, за неофіційною версією, Дан Балан був одруженим і перебував у шлюбі понад 5 років. У цьому союзі у нього народився син Алан. Подейкують, що колишня дружина зірки Елла Крупеніна на даний момент проживає зі своїм спадкоємцем а Ізраїлі, де колись жив і сам артист. Дану інформацію зірка ніколи не спростовував та не підтверджував, залишаючи усе це на фантазію своїх фанатів.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.