Тіна Кароль продемонструвала на собі образ з фотосесії 2010-го року: поп-діва тримає себе у формі

Тіна Кароль відома українська співачка, яка за роки своєї зіркової кар'єри встигла стати справжньою легендою українського шоу-бізнесу та унікальним голосом естради.

Кароль має певний статус у шоу-бізнесі, і він є вищим, ніж в інших артистів, адже Тіна особлива не лише як артистка, а ще і як людина. Вона має велике і добре серце, що дозволяє їй певні добрі справи. Вона може не афішувати свої гарні вчинки, але врешті-решт жінка не любить коли її питають про діяльність і допомогу іншим. Вона звикла прославлятися творчістю і своїми піснями, а не людськими якостями.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тіна завжди вміла чарувати всю свою аудиторію зовнішнім виглядом. Хоча вона й завжди дуже надовго ставала заручницею одного ж самого образу, це не заважало їй продовжувати бути улюбленицею та фактично іконою стилю у багатьох жінок.

Інші артисти подейкують, що у Кароль важкий характер і працювати з нею складно. Але насправді Тіна любить робити все ідеально і завжди намагається бути об’єктивною та віддаватися повністю своїй творчості.

Ціла армія “ФанТіни” роками не може вгамувати своє кохання до артистки, адже вона є для них справжнім прикладом краси, жіночності та сили. Адже Кароль вміє все сама вирішувати й долати всі перепони. Адже це все наслідки загибелі її чоловіка.

Та за останні півтора року Кароль дуже сильно змінилась зовнішньо. Річ в тому Тіна почала займатися йогою і її тіло змінилося до невпізнаваності. Жінка неймовірно схудла, адже йога – це дуже гарний вид спорту, який розтягує та підтягує шкіру, тіло та робить жіночу фігуру більш витонченою.

Архіви Кароль
Архіви Кароль

І саме через свою ідеальну фігуру, Кароль крізь 13 років вирішила одягнути свій образ з фотосесії аж з 2010 року. Це був чорний комплект, який підкреслює всі виточені форми Кароль. Отже, можна сказати, що зараз Тіна має фігуру молодої дівчини.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.